0,00 zł

Stoły industrialne rozkładane

(3 produktów)

Funkcjonalność i modny design to cechy często poszukiwane w meblach do dowolnego pomieszczenia. Nowoczesne stoły industrialne rozkładane są ich doskonałym połączeniem. Minimalistyczne wzornictwo i praktyczna opcja składania sprawdzą się w nowoczesnych oraz bardziej klasycznych jadalniach i kuchniach. W DKwadrat oferujemy industrialne stoły rozkładane pasujące do wielu aranżacji. Neutralna kolorystyka i powszechnie wykorzystywane materiały sprawiają, że nasze stoły industrialne rozkładane mogą uświetnić wnętrza nie tylko typowo industrialne, ale też bardziej wyrafinowane, np. w stylu glamour. Wysoka jakość wykonania proponowanych mebli, ich trwałość i precyzyjne wykończenia pozwolą Ci zaaranżować piękne wnętrze do kwadratu.

Do jakiego wnętrza najlepiej pasują stoły industrialne rozkładane?

Jak wskazuje na to sama nazwa, stoły industrialne rozkładane doskonale pasują do wnętrz industrialnych, czyli tych o surowej aranżacji nawiązującej charakterem do wnętrz przemysłowych. Są także świetnym dodatkiem do wystroju loftowego. Wspaniale odnajdą się w otwartej przestrzeni z wysokimi sufitami. Istnieje jednak wiele innych opcji aranżacyjnych, do których stół industrialny – zależnie od dobranych do niego krzeseł – również będzie pasował. Prostota designu wyróżniająca stoły industrialne rozkładane czyni je odpowiednimi zarówno do niektórych eleganckich krzeseł glamour, jak i do krzeseł rustykalnych, a nawet krzeseł retro. Dopasowując właściwe krzesła i dodatki, prosty stół o solidnej konstrukcji i minimalistycznym wzornictwie można więc wykorzystać niemal w każdym wnętrzu.

Stoły industrialne rozkładane – jak wybrać najlepszy model?

Popularność, jaką cieszą się stoły industrialne rozkładane, zachęca, by wybrać taki model jako główny element umeblowania prywatnej kuchni lub jadalni. Dobierając stół rozkładany, musisz jednak pamiętać o szczególnym zwróceniu uwagi na jego wymiary. Dopasuj go do konkretnego wnętrza w formie rozłożonej. Upewnij się przy tym, że w pomieszczeniu jest dostatecznie dużo przestrzeni, by sam proces rozkładania nie sprawiał kłopotu. W wyliczeniach dostępnego miejsca koniecznie uwzględnij planowaną liczbę krzeseł. Następnie dobierz model o odpowiednim kształcie. W niektórych aranżacjach zdecydowanie lepiej odnajdą się stoły okrągłe lub owalne, w innych klasyczne, prostokątne. Dopiero w dalszej kolejności ustal, czy do pozostałych mebli pasuje stół drewniany, czy stół metalowy.

Stoły industrialne rozkładane w ofercie DKwadrat

W DKwadrat znajdziesz stoły industrialne rozkładane o różnych wymiarach, dzięki czemu bez problemu wpasujesz je do pomieszczenia o dowolnym metrażu. Mają też odmienne kształty. Możliwość wyboru stołu okrągłego lub kwadratowego pozwoli Ci jeszcze lepiej skompletować go z pozostałymi meblami znajdującymi się w lokum. Ponadto oferowane modele są wykonane z innych surowców. We wszystkich dominują jednak elementy drewniane, płyty MDF i metal. To właśnie decyduje o ich przemysłowym charakterze i przekłada się na różnice kolorystyczne. Jeśli interesują Cię proponowane stoły industrialne rozkładane, ale potrzebujesz pomocy w wyborze konkretnego modelu, możesz znaleźć inspiracje na naszych profilach w social mediach. Nasi pracownicy pomogą Ci również bezpośrednio, np. w warszawskim showroomie DKwadrat.

- FAQ

Nie. Stoły industrialne rozkładane świetnie łączą się z aranżacjami w stylu loftowym, klasycznym, skandynawskim, a nawet glamour. Część modeli industrialnych ma cechy typowe dla stołów skandynawskich, dlatego pasują także do takich wnętrz.

Oczywiście, najprostszym wyborem do stołu industrialnego rozkładanego są krzesła industrialne, lecz kierując się kolorem i kształtem, możesz dobrać do nich krzesła loftowe, skandynawskie, a nawet boho czy te w stylu prowansalskim.

Z uwagi na ruchomość elementów stołów rozkładanych, stoły industrialne rozkładane są wykonane głównie z solidnych materiałów. Najczęściej są to stoły drewniane, wykonane z drewna i płyt z tworzywa drewnopochodnego oraz z elementów metalowych.