0,00 zł

Krzesła dla dzieci do jedzenia

(1 produktów)

Krzesło dla dzieci do jedzenia to nieodłączny element każdej wyprawki. Wybierając je, szczególną uwagę należy zwrócić na to, czy jest ono komfortowe - tak dla malucha, jak i rodzica. Krzesełko tego typu musi być wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych, wytrzymałych, łatwych w utrzymaniu w czystości i odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody materiałów. Powinno posiadać szerokie, miękkie, odpowiednio wyprofilowane siedzisko. Najlepiej, aby element ten był regulowany. Dzięki temu krzesło będzie mogło rosnąć wraz z dzieckiem. Bogaty wybór krzesełek do karmienia dla dzieci znajdziesz w naszej ofercie.

Bezpieczne krzesełka dla dzieci dla jedzenia

Idealne krzesła dla dzieci do jedzenia powinny przede wszystkim gwarantować bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Nasz sklep DKwadrat oferuje rozmaite meble tego typu. Jednym z nich jest stołek barowy dla dziecka Kiddy Premium. Tym, co go wyróżnia, jest między innymi optymalnie dopasowana wysokość pozwalająca na podsunięcie go do stołu w taki sposób, by maluch mógł w pełni komfortowo uczestniczyć we wspólnym, rodzinnym posiłku, ułatwiając rodzicom karmienie. Do zalet tego krzesła zalicza się także wyprofilowane siedzisko, zapewniające wysoki komfort siedzenia oraz pasy skutecznie chroniące pociechę przed upadkiem. Na uwagę zasługują tu również znajdujące się w podstawie belki pozwalające dziecku na oparcie nóżek. Krzesełko dla dziecka Kiddy Premium zostało wyprodukowane z wysokiej jakości drewna bukowego. To w pełni bezpieczny, wytrzymały, odporny na uszkodzenia materiał. Potwierdzeniem najwyższej jakości mebla są otrzymane przez niego certyfikaty, z którymi szczegółowo można zapoznać się na stronie produktu.

Funkcjonalne krzesła dla dzieci do jedzenia

Dużą popularnością wśród rodziców cieszy się także krzesło dziecięce wysokie Nino Forbo STA. Posiada ono charakterystyczne oparcie ze sklejki z bezpiecznie ściętymi, zaokrąglonymi kątami oraz modelowanymi elementami ażurowymi ułatwiającymi przesuwanie mebla i nadającymi mu oryginalnego wyglądu. Siedzisko krzesła opiera się na podstawie pod postacią 4 szeroko rozstawionych nóg, gwarantujących mu należytą stabilność. Mebel został wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia powierzchni mebla powłoką ochronną Forbo Furniture Linoleum. To naturalny, higieniczny materiał o matowej, przyjemnej w dotyku, odpornej na zabrudzenia i odciski palców powierzchni. Krzesło dziecięce wysokie Nino Forbo STA dobrze sprawdza się zarówno podczas jedzenia, jak i w czasie zabawy lub nauki. Jeżeli krzesła skandynawskie są tym, czego szukasz, gwarantujemy, że ten model przypadnie Ci do gustu.

Krzesła dla dzieci do jedzenia z tworzywa

Do produkcji krzesełek do karmienia dla dzieci wykorzystuje się różne materiały, takie jak chociażby tworzywa sztuczne. Do tej kategorii zalicza się między innymi krzesło dziecięce Mini Royal. Zostało ono wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, dzięki czemu jest wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Krzesło wyprodukowano z wykorzystaniem nowoczesnej technologii opierającej się o wtryskiwanie materiału w formę pod dużym ciśnieniem. Dlaczego warto zdecydować się na jego zakup? Jest ono odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu gwarantuje odpowiednią postawę ciała malucha. Krzesełko dla dzieci do jedzenia posiada podłokietniki, na których można wygodnie oprzeć ręce. Jeśli do aranżacji dziecięcego pokoju chcesz wykorzystać krzesła glamour lub ludwikowskie, ten mebel znakomicie nadaje się do tego celu.

Chcąc ułatwić samodzielne jedzenie przez malucha, a także karmienie swojej pociechy, możesz się zaopatrzyć w krzesło dziecięce Jan Frog. Mebel został uformowany na kształt bajkowej żaby, dzięki czemu prezentuje się niezwykle oryginalnie. Krzesełko do karmienia dla dzieci waży zaledwie 1,4 kg, co sprawia, że dziecko może je wygodnie i bezpiecznie przestawiać z miejsca na miejsce. Nadaje się ono do sztaplowania, czyli układania jedno na drugim w stos. Dzięki temu krzesło nie zajmuje dużo miejsca i jest wygodne w przechowywaniu.

Krzesła dla dzieci do jedzenia - FAQ

Co warto wziąć pod uwagę wybierając mebel, jakim jest krzesło dla dzieci do karmienia? Bardzo ważnym jego elementem jest należyte podparcie miednicy oraz dolnego odcinka kręgosłupa. Godne polecenia są krzesełka wyposażone w specjalne wkładki, z których można korzystać lub w dowolnym momencie je wyciągnąć. Wysokiej jakości krzesła do karmienia posiadają także regulowane podparcie stóp pod postacią specjalnego podnóżka gwarantującego dziecku dodatkową stabilizację. Idealny mebel tego typu musi być również stabilny i posiadać pasy bezpieczeństwa.

Dostępne w sklepach krzesła dla dzieci do karmienia są produkowane z różnych materiałów. Bardzo dużą popularnością cieszą się modele plastikowe. Meble tego typu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w utrzymaniu w czystości oraz lekkie, a co za tym idzie - wygodne w przenoszeniu. Alternatywą dla nich mogą być stabilne, wytrzymałe krzesełka drewniane.