0,00 zł

leżaki plastikowe

(3 produktów)

Wśród mebli wypoczynkowych szczególną kategorię stanowią leżaki plastikowe, które są przeznaczone głównie do użytku zewnętrznego. Kojarzone przede wszystkim z wakacyjnymi lokalizacjami meble są nieocenione także w prywatnym użytku. W sklepie DKwadrat proponujemy leżaki wykonane z lekkich, ale trwałych materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Każdy oferowany leżak plastikowy cechuje się mocną, stabilną konstrukcją, co decyduje o bezpieczeństwie i komforcie wypoczynku. Oferujemy meble wykonane przez producentów należących do naszego portfela brandów, w tym marki własne. Dzięki temu możemy zapewnić o wysokiej jakości asortymentu. Nasza oferta jest skierowana do klientów prywatnych oraz biznesowych.

Leżak plastikowy – funkcjonalność i wygoda

Choć w sprzedaży znajdziesz modele wykonane z różnych materiałów, to leżaki plastikowe należą do tych najbardziej komfortowych w użytkowaniu. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim lekkość i poręczność. Są łatwe w transporcie i rozkładaniu. Dzięki temu, że są wykonane z precyzyjnie dobranego tworzywa sztucznego, charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na pęknięcia. Część modeli jest wyposażona w funkcję regulacji kąta nachylenia oparcia, co pozwala przyjąć optymalną pozycję ciała. Sprawia to, że leżak z plastiku pozwoli Ci na efektywny relaks zarówno w pozycji leżącej, jak i półsiedzącej, na przykład z książką w dłoni. Dostatecznie przestronna powierzchnia użytkowa to gwarancja wygody leżenia na plecach i na brzuchu, dzięki czemu na leżaku masz szansę skutecznie opalić całe ciało.

Gdzie sprawdzą się plastikowe leżaki?

Nowoczesne leżaki z plastiku to pomysł na efektywny wypoczynek w promieniach słońca. Modele dostępne w naszym sklepie możesz traktować jako meble ogrodowe, idealne do ustawienia w otoczeniu domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać ze sobą leżak także na wakacje. Możesz wykorzystać go do opalania lub relaksu w cieniu nad jeziorem lub nad morzem. W przestrzeni domowej plastikowy leżak może sprawdzić się jako mebel tarasowy lub mebel na balkon, dzięki czemu przyjemniejsze i wygodniejsze staną się nie tylko słoneczne popołudnia, lecz także letnie wieczory. Przede wszystkim jednak leżaki tego typu są perfekcyjne jako meble basenowe. Nadają się do wykorzystania przy basenach domowych oraz przy pływalniach publicznych. Poza aquaparkami leżaki plastikowe sprawdzą się w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych oraz ośrodkach odnowy biologicznej. Do użytku komercyjnego szczególnie polecane są modele z funkcją sztaplowania, ponieważ dają się szybko składać i wygodnie przechowywać.

Plastikowe leżaki w ofercie DKwadrat

W DKwadrat dostępne są plastikowe leżaki wykonane z tworzyw odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Do produkcji solidnych mebli wykonano między innymi polipropylen, włókno szklane oraz aluminium. Oferowane modele są przystosowane do ekspozycji na promienie UV i deszcz. Zachowują swoje właściwości, a ich struktura nie ulega osłabieniu nawet przy intensywnym słońcu. Malowanie proszkowe chroni leżaki przed blaknięciem. W zależności od potrzeby możesz wybrać leżak z plastiku umożliwiający odpoczynek w jednej pozycji lub nowoczesny leżak z kilkustopniową regulacją oparcia. W naszym asortymencie znajdziesz również leżaki plastikowe z innymi udogodnieniami. Niektóre modele są wyposażone w miejsce na kubek, natomiast inne to wygodne wersje tapicerowane, wyłożone materiałem przeznaczonym do użytku zewnętrznego.

Jak wybrać najlepszy leżak plastikowy?

Podczas wyboru plastikowego leżaka do użytku prywatnego kieruj się przede wszystkim własną wygodą. Sięgnij po model pozwalający Ci na przyjęcie ulubionej pozycji do opalania, czytania książki lub wieczornego relaksu z lampką wina. Zwróć też uwagę na to, czy leżak jest dostosowany do Twoich możliwości przechowywania i konserwacji mebli ogrodowych. Jeśli natomiast interesują Cię leżaki do wykorzystania komercyjnego, skup się głównie na ich trwałości i funkcjonalności. W ofercie DKwadrat dostępne są modele, które mogą zostać spersonalizowane poprzez nadruk firmowego logo. Takie leżaki plastikowe to świetny pomysł na wyposażenie hoteli i innych placówek przyjmujących dużą liczbę klientów lub gości. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze konkretnego modelu, możesz odwiedzić nasz showroom przy ul. Grochowskiej 306/308 w Warszawie. Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.