0,00 zł

fotele pufy

(7 produktów)

Funkcjonalne, miękkie, łatwe w ułożeniu fotele pufy to trend, który od kilku lat nie wychodzi z mody! Designerska alternatywa dla klasycznych krzeseł i foteli zagwarantuje Ci maksimum komfortu, atrakcyjnie urozmaicając wnętrze. Pufy doskonale pasują do nowoczesnych aranżacji urządzonych w dowolnym stylu. Dzięki lekkiej formie bez problemu łączą się z innymi elementami wyposażenia. W DKwadrat oferujemy fotelo-pufy wykonane z wysokiej jakości materiałów, co decyduje o ich nieprzeciętnej trwałości. Tworzone według autorskich pomysłów oraz inspirowane dziełami artystów cenionych w branży designerskiej, nasze meble spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Wybierając wygodne i eleganckie fotele pufy, możesz stworzyć piękne wnętrze do kwadratu!

Fotel pufa i możliwości jego wykorzystania

Jedną z głównych zalet fotela pufy jest mnogość możliwości jego zastosowania. Pufy sprawdzają się przede wszystkim jako opcja siedziska. Mogą uzupełniać komplety wypoczynkowe, w tym sofy. Możesz zastępować nimi klasyczne fotele, gdy zabraknie ich dla gości. W razie potrzeby sprawdzą się także jako podnóżki, na których wygodnie ułożysz nogi, siedząc na kanapie. Ze względu na swoją lekką formę, fotele pufy są doskonałym meblem do pokoju dziecka. Ich miękka postać odpowiada potrzebom maluchów, którym trudno dosięgnąć do standardowego krzesła i dla których pufa jest świetnym miejscem zabawy. Takie meble sprawdzą się w przedszkolach i innych placówkach dla dzieci. Modele wykonane z wodoodpornych tkanin nadają się do wykorzystania w warunkach zewnętrznych. Takie pufo-fotele możesz traktować jako meble balkonowe lub meble tarasowe.

Z czym łączyć fotelo-pufy?

Różnorodność dostępnych pufo-foteli sprawia, że z łatwością znajdziesz model idealnie pasujący do wnętrza, które chcesz zaaranżować. Designerskie siedziska świetnie łączą się z małymi stolikami, w tym ze stolikami kawowymi. Możesz w ten sposób stworzyć przyjemny kącik na spotkania z przyjaciółkami lub przestrzeń wypoczynkową dla dorastającego dziecka. Jeśli fotel pufa ma stanąć w sypialni, warto dostawić do niego stolik konsolowy i odpowiednie oświetlenie, które pozwoli przyjemnie relaksować się z książką w dłoni lub słuchawkami na uszach. Podobny zestaw mebli przyda się w przedpokoju. Jeżeli pufa ma ułatwiać zakładanie butów, postaw ją przy szafce na buty. Na zewnątrz budynku fotelo-pufy sprawdzą się jako gustowne komplety, np. ze stolikami drucianymi.

Fotele pufy w ofercie DKwadrat

W DKwadrat oferujemy fotele pufy wykonane z trwałych materiałów odpornych na rozciągnięcie i przetarcie. Dzięki temu wybrany pufo-fotel posłuży Ci przez długi czas, zachowując swoje pierwotne właściwości. Kolorystyka naszych puf różni się zależnie od konkretnego produktu, a niektóre modele mogą zostać spersonalizowane. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno pufy klasyczne do użytku domowego, jak i meble ogrodowe, z których możesz korzystać na świeżym powietrzu. Są wodoodporne, a do tego zachowują barwę nawet przy ekspozycji na światło dzienne. Choć proponowane modele mają charakter typowo nowoczesny, to fotel puf dopasowany kolorystycznie do pozostałych elementów wyposażenia, może stanowić element aranżacji glamour, loftowej, industrialnej.

Pufo-fotel - wysoka jakość i wyjątkowa funkcjonalność

Wszystkie fotele pufy dostępne w DKwadrat są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Doskonałe wypełnienie gwarantuje wygodę siedzenia bez ryzyka odgniecenia materiału. Granulat stanowiący wnętrze niektórych puf układa się zgodnie z wolą użytkownika, więc możesz każdorazowo dopasowywać go do swoich potrzeb. Samodzielne uformowanie ostatecznego kształtu fotela pozwala zapewnić mięśniom i kościom optymalne warunki odpoczynku. Co więcej, umożliwia to wygodne składanie puf. Szczególnie dogodne w przechowywaniu są pufy ogrodowe, które mają postać niewielkiego walca. Tkanina pokrywająca pufo-fotele jest natomiast dostatecznie elastyczna, by dostosowywać się do pozycji ciała użytkownika, nie pękając i nie rozciągając się podczas eksploatacji.

Fotel pufa - wybierz model dla siebie

Decydując się na zakup fotelo-pufu, określ przede wszystkim miejsce, w którym planujesz go używać. Od tego zależy, z jakiego materiału będzie wykonany. Jeśli interesują Cię pufy do użytku wewnętrznego, skup się na ich wielkości i wzornictwie. Niektóre modele dają możliwość samodzielnego wyboru materiału i barwy pufu, co dodatkowo ułatwia jego dopasowanie do wnętrza. Wybierając fotel puf na balkon lub taras, zwróć uwagę na odporność tkaniny, z której jest uszyty oraz na kolor, od którego będzie zależeć szybkość brudzenia. Jako że istnieje wiele opcji wykorzystania puf, możesz posłużyć się inspiracjami pojawiającymi się na kontach DKwadrat na Instagramie i Facebooku.