0,00 zł

Fotele bujane

(2 produktów)
Dlaczego wielu z nas ucieka myślami do czasów swojego dzieciństwa? Być może dlatego, że w dorosłym wieku nie mamy zbyt wielu okazji, by poczuć prawdziwie dziecięcą radość. Na szczęście istnieją przedmioty, dzięki którym, nie wychodząc z domu, możemy się przenieść do przeszłości. Jednym z takich niezwykłych wehikułów czasu jest fotel bujany.

Fotel bujany – czarujący mebel z duszą

Fotele bujane z pewnością nie są zwyczajnymi meblami. Jeden drobny detal umieszczony w ich podstawie sprawia, że sytuujemy je po stronie przedmiotów obdarzonych duszą. Dzieje się tak dlatego, że fotel bujany to mebel przypominający wielu osobom beztroskie czasy dzieciństwa. Kojarzący się z dziadkami i babciami, które zawsze miały dla nich mnóstwo czasu i jeszcze więcej serca. Dziś fotele bujane powracają w nowej odsłonie, która jednak z szacunkiem nawiązuje do najlepszych rozwiązań sprzed lat. Współczesny fotel bujany wykonany jest z doskonałej jakości materiałów i z precyzją godną najwyższego uznania.

Fotel bujany – do salonu, pokoju dziecka i nie tylko

Fotel bujany to mebel zaskakująco uniwersalny. Jego naturalnym terytorium będzie każdy salon i pokój dzienny. Z kolei z racji swoich właściwości użytkowych i frajdy, jakiej dostarcza kołysanie się w miarowym tempie, fotel tego rodzaju doskonale sprawdzi się w pokojach dla dzieci i młodzieży, a także… w biurach. Szczególnie tych, w których pracują osoby wykonujące zawody kreatywne (np. agencjach reklamowych).

Fotel bujany – do jakich aranżacji?

Gdzie najlepiej umieścić fotel bujany? W mieszkaniach zaaranżowanych w jakim stylu będą prawdziwymi gwiazdami pierwszej wielkości? Szukając odpowiedzi na te pytania, warto zwrócić uwagę na kilka detali, którymi charakteryzują się te meble. Miękkie w dotyku i ergonomicznie zaprojektowane siedzisko to czytelny sygnał, że przedmioty te stworzone zostały po to, by dostarczać maksimum przyjemności z użytkowania. Oznacza to, że będą one mile widziane w praktycznie każdym mieszkaniu, bez względu na charakter panującej tam aranżacji. Z kolei wykorzystanie stalowych elementów podstawy sprawia, że współczesne fotele bujane doskonale sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych.

Fotel bujany – zobacz przykłady z dKwadrat

Chcesz nadać swojemu mieszkaniu nietuzinkowy charakter? Masz ochotę wprowadzić odrobinę beztroskiej radości do „poważnych” wnętrz biurowych? Fotel bujany doskonale spełni powyższe założenia, nadając każdej aranżacji wyjątkowego charakteru. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy w dKwadrat kilka propozycji, na które zdecydowanie warto zwrócić baczną uwagę. Oto przykłady foteli bujanych, które niecierpliwie czekają u nas na amatorów designerskich przedmiotów z duszą: • Fotel bujany (krzesło P018 Duo) – połączenie ciepłej tapicerki z misternie zaprojektowaną konstrukcją podstawy. Przedmiot ten inspirowany jest legendarnym modelem Rar, co czyni go absolutnie ponadczasowym. • Krzesło bujane P018 Patchwork – już sam deseń tapicerki przywodzi na myśl patchworkowy koc, w który zawijamy się, wracając z jesiennego spaceru. • Krzesło bujane (fotel bujany) Emilia VIC – mebel, który urzeka swą wyjątkową prostotą i niewinnością. Propozycja dla tych, którzy szukają intrygującego fotela do pokoju dla dzieci.