0,00 zł

Krzesła składane białe

(1 produktów)

Uniwersalny, pasujący do wszystkiego kolor oraz wygoda użytkowania i przechowywania to najważniejsze atuty wyróżniające krzesła składane białe. Dostępne najczęściej w wersji z tworzywa sztucznego, sprawdzają się jako meble do wielu pomieszczeń, a także jako krzesła zewnętrzne. W DKwadrat znajdziesz białe składane krzesła wykonane z mocnych i trwałych materiałów, które gwarantują wygodę siedzenia i wytrzymałość. Jednocześnie nasze krzesła są atrakcyjne wizualnie, co pozwala dowolnie łączyć je z wieloma innymi elementami wyposażenia, bez względu na surowiec, z jakiego są stworzone. Oferujemy krzesła składane białe różniące się designem i detalami konstrukcji, lecz wszystkie modele są równie atrakcyjne wizualnie. Z nami możesz stworzyć piękne wnętrze do kwadratu!

Gdzie sprawdzają się białe składane krzesła?

Pojedyncze krzesło składane białe może być praktycznym meblem do siedzenia w pokoju młodzieżowym, ale też w kuchni lub przedpokoju. Możesz rozkładać je wyłącznie w razie potrzeby, co na co dzień pozwoli zaoszczędzić miejsce i lepiej zorganizować przestrzeń. Niemniej, białe krzesła mogą stanowić komplet mebli do stołu. Sprawdzą się wtedy zarówno w kuchni, jak i w jadalni. Wbrew pozorom, nawet krzesła plastikowe możesz łączyć ze stołami metalowymi czy drewnianymi, jeśli tylko odpowiednio je do siebie dopasujesz. Ponadto krzesła składane białe wspaniale nadają się do użytku zewnętrznego, np. w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. Odporne na działanie zarówno promieni słonecznych, jak i wilgoci białe składane krzesła są też świetnym wyborem jako meble basenowe.

Z jakimi meblami łączyć krzesła składane białe?

Ze względu na neutralną barwę krzesło składane białe pasuje do większości innych mebli. Oczywiście, najważniejszy jest dobór stołu. Może to być dopasowany stół biały, ale pasować będzie też większość innych kolorów. Możesz pokusić się o zbliżone odcienie lub wybrać całkowity kontrast i połączyć takie krzesło ze stołem czarnym. Mimo opcji rozkładania białe składane krzesła możesz traktować jako pełnoprawne meble mieszkaniowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ustawić je obok innych krzeseł przy stole w jadalni lub kuchni. Świetnie zaprezentują się w towarzystwie kolorowych sof. Jako że po złożeniu zajmują niewiele miejsca, możesz dostawiać je do stołu jedynie w przypadku większej liczby gości.

Wybierz krzesło składane białe idealne dla siebie

Podobnie jak w przypadku wszystkich krzeseł, tak krzesło składane białe dopasuj przede wszystkim do indywidualnych potrzeb wynikających z Twojego wzrostu i stołu, przy którym zamierzasz ustawić krzesło. Zastanów się też, czy krzesło będzie wykorzystywane wyłącznie w mieszkaniu, czy także na zewnątrz. Ma to istotne znaczenie przy wyborze tworzywa, z jakiego wyprodukowany został konkretny model. Jeśli planujesz nabycie większej liczby mebli do siedzenia, to warto wybrać krzesła sztaplowane. Ułatwia to ich przechowywanie i jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o krzesła plastikowe zewnętrzne, używane jako meble balkonowe lub krzesła tarasowe. Po zadbaniu o wszystkie praktyczne cechy możesz skupić się na wyglądzie krzesła, dopasowując jego design do własnego gustu.

Białe składane krzesła w ofercie DKwadrat

W DKwadrat znajdziesz białe krzesła składane o doskonałych właściwościach. Wygodnie profilowane oparcia i siedziska zagwarantują przyjęcie wygodnej pozycji. Dodatkowo dostępne są krzesła składane białe wyposażone w podłokietniki. Trwałe, dopracowane mechanizmy składania podniosą komfort rozstawiania mebli. Część krzeseł można sztaplować, co ułatwia ich organizację w przypadku większej liczby. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać model, który sprawdzi się do zamierzonych przez Ciebie celów. W naszym sklepie znajdziesz białe składane krzesła idealne do użytku prywatnego, ale też biznesowego. W razie problemów z wyborem możesz liczyć na nasze wsparcie. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz warszawski showroom. Zapraszamy!

Krzesła składane białe - FAQ

Tak, niektóre krzesła białe składane nadają się do użytku zewnętrznego. Część modeli to krzesła z tworzywa sztucznego, wykonane z odpornego na działanie czynników atmosferycznych polipropylenu. Można stosować je jako meble ogrodowe.

Rekomendowany sposób czyszczenia białych krzeseł zależy od materiału, z jakiego są wykonane. Część dostępnych modeli to krzesła z tworzywa sztucznego. Do ich czyszczenia wystarczy ściereczka z wodą i płynem. Należy je umyć, spłukać i wytrzeć.

Nie, krzesła składane białe są wielofunkcyjne. Wiele modeli, szczególnie tych plastikowych, idealnie sprawdzi się jako meble do restauracji, dyskoteki, kawiarni, do ogródków piwnych. Są też świetne jako meble basenowe.