0,00 zł

Krzesła składane drewniane

(1 produktów)

Praktyczne i wielofunkcyjne krzesła składane drewniane to pomysł na meble, które sprawdzą się w rozmaitych sytuacjach. Proste nie tylko w obsłudze, ale też w przechowywaniu nadają się do wykorzystania nawet w budynkach o niewielkim metrażu. W DKwadrat dostępne są drewniane krzesła składane wykonane z wysokogatunkowych surowców i z zachowaniem najwyższej precyzji. Przekłada się to na ich nieprzeciętną funkcjonalność i trwałość. Wybierając meble z naszej oferty, sięgasz po produkty, które mogą posłużyć Ci przez długi czas, latami zachowując swoje pierwotne właściwości. Wszystkie oferowane meble to propozycje marek należących do naszego portfela inwestycyjnego. Część z nich stanowią oryginalne projekty, a niektóre są inspirowane modelami popularnymi w branży meblarskiej.

Gdzie można wykorzystać drewniane krzesła składane?

Możliwość szybkiego i sprawnego złożenia i atrakcyjny design poszczególnych modeli sprawia, że drewniane krzesło składane to najczęściej meble przeznaczone do użytku zewnętrznego. W zamkniętych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się jako zapasowe siedziska pełniące rolę krzesła lub fotela w razie niespodziewanej wizyty gości. Są nieocenione jako meble balkonowe, ponieważ możesz rozkładać je wyłącznie na czas korzystania z balkonu i bezproblemowo składać, gdy z niego wychodzisz. Nie zaburzą jego estetyki i nie będą przeszkadzać, gdy nie planujesz spędzać na nim czasu. Poza tym składane krzesła drewniane są rewelacyjnym wyborem jako meble ogrodowe. Możesz przechowywać je w garażu lub w altance, wyciągając jedynie na czas opalania lub spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Ponadto krzesła tego typu znajdą zastosowanie jako meble tarasowe.

Z jakimi meblami łączyć krzesła składane drewniane?

Ze względu na materiał wykonania krzesło składane drewniane najlepiej będzie się prezentowało towarzystwie drewnianego stolika. Do niektórych modeli możesz nawet dokupić stoliki pochodzące z tej samej kolekcji jednej marki. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć idealną kompozycję, stawiając na spójną, harmonijną aranżację. W warunkach ogrodowych składane krzesła drewniane mogą być natomiast łączone z meblami typowo ogrodowymi, czyli np. z leżakami. Dla zwiększenia komfortu użytkowania do surowych, drewnianych krzeseł możesz dokupić poduszki. Zarówno te do siedzenia, jak i do oparcia podniosą wygodę, zapewniając miękkość i podnosząc estetykę samego krzesła. Przydatne w ogrodzie mogą okazać się także niewielkie, lekkie stoliki składane, z których będziesz korzystać wyłącznie przy okazji rozłożenia krzesła.

Jak wybrać krzesło składane drewniane dla siebie?

Wybierając krzesło składane drewniane na użytek własny, przede wszystkim upewnij się, że jest ono odpowiednie do Twojego wzrostu. Niskie i głębokie krzesła mogą być bowiem niewygodne dla niektórych użytkowników. Skup się więc na dopasowaniu modelu do własnych gabarytów. W dalszej kolejności sprawdź, czy mechanizm składania działa sprawnie i płynnie. Od tego będzie zależeć wygodna korzystania z krzesła, ale też bezpieczeństwo przebywania na nim. Zwróć przy tym uwagę, aby podstawa krzesła gwarantowała stabilność siedzenia na podłożu, na którym mebel będzie wykorzystywany. Na końcu składane krzesło drewniane skompletuj z innymi meblami, z których będziesz korzystać wraz z krzesłem.

Składane krzesła drewniane w ofercie DKwadrat

W DKwadrat znajdziesz drewniane krzesła składane wykonane z mocnych surowców zapewniających trwałość i odporność na czynniki mechaniczne. To jedna z najważniejszych cech w przypadku mebli składanych. Oferujemy modele funkcjonalne i nieskomplikowane w eksploatacji, a do tego wygodne w przechowywaniu i konserwacji. Nie mając pomysłu, jak wykorzystać krzesło składane drewniane na własny użytek, możesz zainspirować się naszymi propozycjami. Zapraszamy na profile DKwadrat na Facebooku i Instagramie. Możesz też odwiedzić nasz warszawski showroom, gdzie obejrzysz część naszych mebli i porozmawiasz z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy mogą udzielić cennych wskazówek odnośnie wyboru najlepszych mebli.

Krzesła składane drewniane - FAQ

Nie, krzesła składane drewniane mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzają się w ogrodzie i na tarasie. Mogą być też wykorzystywane jako meble w obiektach komercyjnych, np. podczas imprez na świeżym powietrzu.

Funkcja składania zdecydowanie ułatwia przechowywanie krzeseł składanych drewnianych. Jeśli traktujesz je jako meble tarasowe albo ogrodowe, na czas poza sezonem przechowuj je złożone w suchym miejscu.

Krzesła składane drewniane z reguły nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Warto dbać, aby nie były narażane na nadmierną wilgoć i wycierać je w razie zamoknięcia. Czyszczenie ogranicza się do przecierania ściereczką z płynem do naczyń i wycierania do sucha.