Komody rustykalne
(40 produktów)Komoda wysoka Seda czarna/ nogi czarne
Komoda szeroka Seda biała/ nogi czarne
Komoda szeroka Seda czarna/ nogi czarne
Komoda szeroka Seda beżowa/ nogi złote
Komoda wysoka Seda beżowa/ nogi złote
Komoda wysoka Seda biała/ nogi czarne
Komoda Albany 6 szuflad dąb naturalny
Komoda szeroka Seda beżowa/ nogi czarne
Komoda wysoka Seda beżowa/ nogi czarne
- 241 produktów Komody nowoczesne
- 213 produktów Komody skandynawskie
- 83 produktów Komody industrialne
- 96 produktów Komody klasyczne
- 73 produktów Komody loftowe
- 15 produktów Komody prowansalskie
- 82 produktów Komody glamour
- 53 produktów Komody boho
- 9 produktów Komody kolonialne
- 22 produktów Komody orientalne
Komoda to niezwykle praktyczny mebel, który znajduje zastosowanie w różnych pomieszczeniach. Z powodzeniem można ją wstawić zarówno do salonu, jak i sypialni, przedpokoju czy pokoju dziecięcego. Doskonale nadaje się ona do przechowywania ubrań, bielizny, zabawek, książek lub dokumentów. Komody mogą się różnić od siebie zarówno materiałem wykonania, jak i kolorystyką, wymiarami czy stylistyką. W sklepie internetowym DKwadrat.pl można znaleźć między innymi komody rustykalne. Meble utrzymane w tym stylu budzą skojarzenia z wiejskimi chatami. Asortyment obejmuje produkty renomowanych marek, takich jak Simplet, Indesi czy Maduu Studio — z ich pomocą stworzysz piękne wnętrze do kwadratu.
Rustykalne komody – czyli jakie?
Czym charakteryzują się komody z szufladami rustykalne? Nazwa tego stylu wywodzi się od angielskiego słowa “rustic” oznaczającego “swojski”, “wiejski” czy “prosty”. We wnętrzach utrzymanych w klimacie rustykalnym stawia się na piękno naturalnych surowców. Dominują tam kolory, takie jak biały, kremowy, beżowy, jasnobrązowy oraz zielony. Komody na nóżkach rustykalne produkuje się najczęściej z drewna i dekoruje przy pomocy tekstyliów wykonanych z bawełny czy lnu i ozdobionych kwiatowymi lub folkowymi wzorami. Powierzchnia mebli rustykalnych bardzo często jest pełna sęków, słojów czy spękań. Przeważnie są one utrzymane w jasnej tonacji i mają prostą formę pozbawioną ozdobników.
Jaka komoda styl rustykalny do sypialni?
Sypialnia to jedno z pomieszczeń, do których można wstawić komody białe, beżowe czy brązowe utrzymane w stylu rustykalnym. Służyć mogą one tam do przechowywania ubrań, bielizny czy dodatków, takich jak czapki lub rękawiczki. Z jakich materiałów najczęściej produkuje się rustykalne komody do sypialni? Godne polecenia są w szczególności te z litego drewna. Taka komoda rustykalna to mebel elegancki, ponadczasowy, solidny, który nigdy nie wychodzi z mody. Alternatywne rozwiązanie to komoda styl rustykalny z płyty MDF. Materiał ten jest dostępny w wielu różnych kolorach i wersjach wykończenia. Charakteryzuje się on także dużą trwałością. Rustykalna komoda będzie się bardzo dobrze prezentowała w towarzystwie mebli, takich jak łóżka 2-osobowe drewniane czy półki drewniane
Eleganckie i praktyczne komody rustykalne
DKwadrat oferuje wysokiej jakości, stylowe komody styl rustykalny. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru są meble wykonane z różnych materiałów. Asortyment obejmuje komody drewniane oraz metalowe. Poszczególne produkty z tej kategorii mogą się różnić od siebie także kolorem. Dostępne są komody czarne białe, beżowe, szare czy brązowe. Na DKwadrat.pl można kupić meble o różnej budowie i przeznaczeniu. Nasi klienci mają do wyboru komody na buty, komody z szufladami, komody 3-szufladowe, komody 4-szufladowe, komody 5 szuflad, komody podświetlane oraz komody na nóżkach. Tym, co łączy wszystkie produkty z oferty, jest to, jak stylowo się one prezentują, są solidnie wykonane, trwałe oraz łatwe w pielęgnacji.
Piękne komody w stylu rustykalnym
Jakie są godne polecenia komody w stylu rustykalnym z sklepu internetowego DKwadrat? Dużą popularnością wśród klientów cieszą się meble wykonane z wytrzymałej, łatwej w utrzymaniu w czystości płyty MDF. Komody z tej linii są pokryte białą farbą, a ich blat skutecznie imituje słoje naturalnego drewna. Na froncie każdej z komód znajduje się uchwyt pod postacią niewielkiego, metalowego kółeczka. Meble opierają się na elegancko wygiętych, szerokich nóżkach, które pięknie się prezentują, gwarantując im należytą stabilność. Komody posiadają 5 głębokich szuflad, które z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. Równie ciekawie prezentują się komody Canne. Dobrze pasować będą one do wnętrz zarówno rustykalnych, jak i boho czy niezwykle modnym w ostatnim czasie Japandi. Meble te posiadają rattanowe fronty i drewniane nóżki. Są utrzymane w jasnym odcieniu brązu. We wnętrzu komód znajdują się 2 pojemne półki. Kolejna propozycja to komody Rayo. Przypadną one do gustu wszystkim miłośnikom aranżacji utrzymanych w klimacie rustykalnym czy eko. Meble te stanowią połączenie rattanowej plecionki, brzozowych frontów oraz metalowych nóg i uchwytów. Komody Rayo posiadają 2 pary drzwi i 4 półki.
Jaka komoda w stylu rustykalnym najlepiej nadaje się do małego wnętrza?
Jeśli szukasz komody w stylu rustykalnym, która będzie idealna do małego wnętrza, to komoda w stylu antycznym jest idealnym wyborem. Komoda doda odrobinę uroku i elegancji do każdego pomieszczenia, a ponieważ ma mniej skomplikowanych szczegółów niż niektóre inne typy komód, nie przytłoczy przestrzeni. Dodatkowo, ten typ komody zazwyczaj charakteryzuje się czystymi liniami i prostymi projektami, co ułatwia dopasowanie do ciasnych przestrzeni. Oznacza to również, że można używać tego samego mebla w wielu pokojach bez obawy, że będzie on przytłaczał ogólny projekt. Dla zwiększenia wygody, wiele komód w stylu rustykalnym posiada kilka szuflad, dzięki czemu można łatwo przechowywać przedmioty i utrzymywać przestrzeń zorganizowaną. Ponadto, komody te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno dębowe, które nadaje im ponadczasowy wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody.
Jak dbać o moją rustykalną komodę?
Aby utrzymać swoją rustykalną komodę wyglądającą najlepiej, ważne jest, aby używać delikatnych środków czyszczących podczas odkurzania i wycierania powierzchni. Dodatkowo, unikaj wystawiania drewna na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub ekstremalnych temperatur, ponieważ może to spowodować wyblaknięcie lub uszkodzenie wykończenia z czasem.