0,00 zł

Krzesła metalowe miedziane

(1 produktów)

Elementy w kolorze miedzi to synonim niekwestionowanego luksusu w każdych wnętrzach. Miedź dobrze czuje się w różnych wariacjach kolorystycznych, pięknie podkreślając estetykę bieli, eksponując szlachetność szarości i dodając prestiżu czarnym powierzchniom. Jej błyszcząca natura wpisuje się w styl glamour czy industrialny, ale coraz częściej wzbogaca swym pięknem i skandynawskie czy holenderskie aranżacje. Wcale nie trzeba się ograniczać do lamp, zegarów czy armatury łazienkowej. Miedziane akcenty widoczne są też w stołach czy krzesłach. Nasz sklep meblowy DKwadrat zainspiruje Cię, by to właśnie takie miedziane krzesła wkomponować w wystrój ciekawie urządzonych wnętrz.

Krzesła metalowe miedziane – błyśnij na tle czarnych nawierzchni

To będzie zdecydowanie miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ tak samo jak ze złotem, czy srebrem, tak i z ciepłym tonem miedzi głęboka czerń bajecznie się komponuje. Do salonu, gdzie podłogowe posadzki wyłożone są czarnym marmurem z wyraźnym złotym użyleniem, ale i do jadalni, gdzie czarna ściana podkreśla prestiż i nonszalancję tego miejsca, luksusowo prezentować się będą nowoczesne krzesła metalowe miedziane. Te dwa na pozór odmienne światy będą wzajemnie dodawać sobie splendoru i elegancji. Dodatkowo miedziane krzesła wprowadzą nieco optymizmu i dynamiki oraz światła do pomieszczeń. Akcent miedzi pozwoli tworzyć fenomenalne kontrasty, zarówno z czarnym blatem stołu, jak i z ciemnym drewnem czy grafitowym tłem na ścianie wokół kominka. Jeśli lubisz kontrasty, ale w mniej spektakularnej odsłonie, to być może zainteresują Cię krzesła metalowe szare albo białe.

Krzesła metalowe miedziane – więcej światła w kuchni proszę!

Miedziane i złote dodatki tworzą nastrój, dodają pomieszczeniu elegancji i szyku. Z dodatkiem czarnej oprawy, uniwersalnej bieli, ale też fantastycznego turkusu, miedź oczaruje swoim blaskiem i nada wnętrzu indywidualności. Właściwie przy tak barwnych i żywych akcentach nie potrzebujesz więcej dekorów, by stworzyć klimatyczne, pełne czaru i magii wnętrze. Krzesła metalowe miedziane mogą tutaj mieć podwójną rolę. Pięknie wyeksponują część jadalnianą i odciągną wzrok od bardziej gospodarczej strefy kuchennej, ale też rozjaśnią pomieszczenie i otoczą je blaskiem splendoru i luksusu. Podobny efekt możesz uzyskać przy użyciu transparentnych krzeseł czy krzeseł stylizowanych na glamour. Miedziane krzesła mogą być też jedynie pojedynczym dekorem w zdominowanej jasnymi barwami kuchni. Jeśli jednak pokusisz się o miedziane lampy, a także miedzianą mozaikę między strefą do gotowania, a szafkami, to Twoja kuchnia zatopi się wyraźnie w stylu glamour i zdecydowanie wyróżni się na tle innych pomieszczeń w domu.

Miedziane krzesła metalowe – udany akcent aranżacyjny w restauracji

W przestrzeniach publicznych czy komercyjnych nie może brakować detali, które zwracają na siebie uwagę i tworzą wyjątkowy klimat danego miejsca. W nowoczesnych, loftowych, ale i francuskich aranżacjach odnajdą się właśnie miedziane krzesła metalowe, ale też ławki i to w kontrastowych kolorach. Ich smukła sylwetka będzie współgrać z każdą formą stolika, a wyrazisty kolor doda splendoru i mocnego tonu wnętrzom. Miedziane krzesła będą więc zarazem funkcjonalnym i wygodnym meblem, ale i głównym dekorem restauracji, pubu, czy nawet biura. Miedź dobrze wpisze się zarówno w mniejsze, jaśniejsze przestrzenie, jak i we wnętrza tworzone pod dyktando ciemniejszych barw. Ze spektakularną grą świateł i w asyście kilku nieznacznych dodatków dekoracyjnych wykreujesz kameralne i popularne miejsce.

Co musisz wiedzieć o krzesłach metalowych miedzianych (FAQ)

Wyraźna barwa miedzi nadal jest modnym trendem we wnętrzarskich aranżacjach. Może więc swym blaskiem rozświetlać przestrzeń w salonie, kuchni, jadalni, ale też w biurze czy w restauracji. Warto jednak nie przesadzać z ilością miedzianych dodatków. Kluczem są tutaj umiar i wyważone proporcje.

Te krzesła docenisz przede wszystkim ze względu na estetyczne walory, które nawet nadgryzione zębem czasu, nie tracą na swojej atrakcyjności. Również czyszczenie będzie łatwym i prostym procesem. Wystarczy ciepła woda, by usunąć nawet mocniejsze zanieczyszczenia.

Jak najbardziej. Wygląd metalowych mebli można odświeżyć, a nawet diametralnie zmienić ich kolor. Warto jednak pamiętać o gruntownym oczyszczeniu mebla i wybraniu farby dedykowanej stricte metalowym powierzchniom.