Infolinia: 22 39 80 811
0,00 zł

Krzesła z tworzywa do kuchni

(179 produktów)
Kolor Styl Marka Materiał Wykończenie

W efektownych kuchennych aranżacjach nie brakuje również i tworzyw sztucznych, które przez wiele lat uczciwie pracowały na swoją renomę wśród innych wysokogatunkowych materiałów używanych do produkcji mebli. Szczególnie ciekawym, ale i niezwykle funkcjonalnym dodatkiem zarówno wśród mebli do kuchni, jadalni, ale i salonu są krzesła wykonane z tworzyw sztucznych. To design, który zachwyci nie tylko wyglądem, ale też pragmatyzmem i komfortem, a więc wszystkim, czego tak naprawdę szukasz do swojej kuchni.

Krzesła z tworzywa do kuchni – szeroki wybór form i kolorów

Jeśli w Twojej kuchni wszystko koncentruje się wokół stołu, to zdecydowanie i Ciebie interesuje niebanalna i interesująca oprawa części jadalnej, gdzie poszczególne elementy zapewnią właściwy efekt wnętrzu, ale optymalnie wpiszą się też w jego komfortowy charakter. W DKwadrat czeka na Ciebie wiele interesujących inspiracji. To właśnie bowiem krzesła z tworzywa sztucznego do kuchni mogą być motywem przewodnim do uzyskania finezyjnej spójności, gdzie strefa robocza będzie mniej widoczna na tle centralnej części ze stołem i krzesłami. Tutaj nie musisz się ograniczać, bowiem oprócz krzeseł metalowych czy drewnianych, możesz wybrać też te z tworzywa sztucznego. Selekcjonując topowe oferty, zestawiliśmy ze sobą różne formy i kolory, by poruszyć Twój aranżacyjny zmysł i dać Ci alternatywę do tworzenia harmonijnych koncepcji z wybranym przez Ciebie stylem. Odnajdziesz więc zarówno klasyczne, nowoczesne, jak i designerskie krzesła, dzięki którym w kuchni stworzysz nastrój jak w pubie czy w restauracji. Możesz się jednak też zachwycić prostą i zarazem lekką formą krzeseł typowo skandynawskich czy nawet pasujących do rustykalnego klimatu.

Krzesła z tworzyw do kuchni eleganckich i glamour

Dzięki różnorodnym formom prezentowanym w sklepie DKwadrat do swojej kuchni przemycisz wszystko, co najlepsze z najnowszych światowych trendów. Wykończone zarówno w lekko połyskliwej poświacie, jak i na dostojny mat krzesła z tworzywa sztucznego pasować będą dosłownie do każdej aranżacji. Możesz stworzyć więc gustowny melanż, przebierając w barwach i decydując się na odważne i modne barwy albo zachować umiar w tonacji, ograniczając się do uniwersalnych, ale harmonizujących zarówno z eleganckimi, jak i glamour odcieniami szarości, beżów czy pasteli. W kolekcjach DKwadrat znajdziesz też głęboką czerń, kawowy brąz, pyszną miętę czy niezwykle wyrazistą ochrę. Jeśli chcesz nadać aranżacji pazura czy optymistycznej energii, to zdecyduj się na krzesła w kolorze soczystej cytryny czy młodej trawy. Z tworzywa sztucznego zaprojektowane są też modne, w nowoczesnych kształtach hokery, idealne do duetu z wyspą kuchenną albo wąskim blatem barku. Niektóre krzesła z tworzyw sztucznych mogą stanowić też dobrą alternatywę dla mebli ogrodowych. Dzięki temu, że krzesła są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne, możesz je wykorzystywać zarówno w kuchni, jak i na ogrodowym tarasie czy balkonie.

Co musisz wiedzieć o krzesłach z tworzywa do kuchni (FAQ)

Krzesła z tworzyw sztucznych są niezwykle łatwe w pielęgnacji. Należy jednak je regularnie czyścić z kurzu czy tłuszczu, by zabrudzenia na trwałe nie pokryły wierzchniej warstwy. Permanentnie pielęgnować trzeba szczególnie krzesła w jasnych tonacjach. Do czyszczenia wykorzystaj miękką szmatkę i wodę, a mocniejsze zabrudzenia usuń za pomocą płynu do mycia naczyń.

Jak najbardziej - we współczesnych stylizacjach i takie kombinacje są coraz częściej popularne. Jeśli bowiem zachodzi konieczność przesuwania krzeseł, bądź przechowywania dodatkowych sztuk w innym miejscu, to zdecydowanie lekkie i poręczne krzesła, wykonane np. z polipropylenu sprawdzą się lepiej niż masywne krzesła drewniane.

Jeśli krzesła nie stanowią ekspozycji zewnętrznej i nie są narażone na bardzo szkodliwe działanie słońca, to swój nawet bardzo intensywny kolor zachowają na długi czas. Trzeba tylko je często oczyszczać z kurzu, inaczej jego gruba warstwa przysłoni kolor, jednocześnie powodując utratę jego wyrazistości i intensywności.

pixel