0,00 zł

hokery drewniane okrągłe

(3 produktów)

Okrągła forma drewnianych siedzisk wnosi do przestrzeni sporo delikatności i subtelności. Taki okrągły kształt w połączeniu z rysunkiem wyraźnego usłojenia jeszcze bardziej odnosi się do naturalnej struktury drewna i wprowadza do pomieszczeń pożądaną świeżość i szlachetność. Hokery drewniane okrągłe to bardzo dobry pomysł na ciekawy design w kuchni, salonie, ale też w bistro czy restauracji. Ciekawe propozycje hokerów drewnianych okrągłych, prezentowanych w DKwadrat, bez wątpienia natchną Cię do tworzenia pięknych aranżacji.

Hoker drewniany okrągły uszlachetniony czarną podstawą

Drewno bardzo dobrze się czuje w towarzystwie głębokiej czerni. Taki duet odznacza się wyjątkową elegancją i wyszukaną, bardzo spokojną stylistyką. Okrągłe drewniane siedzisko osadzone na smukłej, czarnej ramie, nada pomieszczeniom zupełnie innego wymiaru i będzie świetną alternatywą dla krzeseł drewnianych. To kapitalna mieszanka loftu, ponadczasowej klasyki i nowoczesnych akcentów, która ułatwia łączenie stylów i uzyskiwanie wyjątkowych kontrastów. Takie hokery drewniane okrągłe charakteryzują się różną podstawą. Znajdziesz więc modele osadzone zarówno na modnych i wyrafinowanych z wyglądu płozach jak i na tradycyjnych czterech nogach. Cienkie wygięte w ładnych formach podstawy, zapewnią pomieszczeniu dużo światła i swobody. Nawet wyeksponowane w centralnej części kuchni, odznaczą się przyjemną lekkością. To bardzo fajny akcent do mniejszej kuchni ale też do baru, gdzie hokery powinny jedynie wtapiać się w tło całego pomieszczenia.

Hoker drewniany okrągły – w świetle starych dobrych tradycji

Okrągłe hokery, zwłaszcza takie z tapicerowanym siedziskiem mogą też przywodzić na myśl dobre i nostalgiczne wspomnienia z babcinej kuchni czy z czasów dzieciństwa. Swoim wyglądem mogą bowiem przypominać poczciwe taborety, które tak często wypełniały kuchenne kąty. Dziś możesz wprowadzać je także do nowocześnie urządzonych przestrzeni. Dlatego o nic dziwnego, że odświeżony design drewnianych okrągłych hokerów z powodzeniem odnajdzie się także w eleganckiej kuchni, ale będzie też praktycznym dodatkiem mniejszego baru bistro. Taki hoker okrągły drewniany będzie świetną alternatywą dla drewnianych czy metalowych krzeseł. Łatwo go przeniesiesz w inne miejsce, ustawisz pod oknem i wsuniesz pod blat, przy mniejszej liczbie gości. Takie hokery mogą też zapewnić więcej miejsca w poczekalni. Ustawione pod ścianą nie zabiorą przestrzeni, natomiast będą zawsze gotowe, by zapewnić strudzonemu wędrowcowi wygodne miejsce. Tradycyjne kształty zwiastują przy tym optymalną ponadczasowość, nie musisz się objawiać przemijania trendów, zwłaszcza że takie drewniane hokery to wyjątkowa trwałość na długie lata.

Okrągłe drewniane hokery z tapicerowanym siedziskiem

Smukła sylwetka hokerów zdecydowanie przekonuje, by tego typu meble stanowiły głównie wyposażenie kuchni, aneksu kuchennego, połączonego z salonem czy loftowej restauracji. Dzięki takim rozwiązaniom możesz wprowadzić jeszcze więcej wygody do Twoich wnętrz, albo odciążyć część jadalną od codziennych śniadań czy obiadów. To dlatego coraz częściej hokery okrągłe drewniane uzupełniają standardowe meble w kuchni czy w salonie. Gwarantują plac dla całej rodziny, a Tobie więcej komfortu podczas szybszego i łatwiejszego serwowania dań, bez zbędnej bieganiny z kuchni do jadalni czy salonu. Okrągły hoker drewniany może być też dodatkowo wyściełany miękką tkaniną. Wszystko zależy od tego, z czego ma wykonane siedzisko, czy ze szlachetnego drewna, czy z miękkiej tkaniny obiciowej. To zapewnia Ci jeszcze większy wybór pośród takich mebli do jadalni, salonu czy restauracji. Weź jednak pod uwagę, że jeśli do Twojej aranżacji bardziej pasują drewniane siedziska, to w DKwadrat dobierzesz też do nich miękkie poduszki na krzesła, które podniosą komfort użytkowania, ale też podbiją domowy klimat w pomieszczeniu.

Hokery drewniane okrągłe - FAQ