0,00 zł

hokery butelkowa zieleń

(2 produktów)

Nietuzinkowe hokery w wersji butelkowa zieleń to meble zachwycające designem i odcieniem. Ich niestandardowy kolor pozwala tworzyć ciekawe zestawienia z wieloma innymi tonacjami. Są przy tym funkcjonalne i nadają się zarówno do przestrzeni domowej, jak i komercyjnej. W DKwadrat proponujemy hokery w kolorze butelkowej zieleni w różnych odsłonach. Znajdziesz u nas modele wykonane z odmiennych surowców, mające inne wymiary. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wybrany model do wystroju swojego mieszkania lub lokalu gastronomicznego. Wszystkie dostępne hokery są wykonane z trwałych materiałów. W DKwadrat możesz także dokupić inne elementy wyposażenia, w tym dopasowane stoliki. Korzystając z naszej oferty, urządzisz piękne wnętrze do kwadratu!

Hoker butelkowa zieleń – funkcjonalność i styl

Wysokie krzesła barowe, czyli hokery, to jeden z ważniejszych trendów meblarskich ostatnich lat. Podobnie jak odcień butelkowej zieleni, który króluje również na wybiegach modowych. Łącząc te dwa trendy, uzyskujesz więc modny i stylowy hoker w kolorze butelkowej zieleni. Pozwoli Ci on odświeżyć dotychczasową aranżację, wprowadzając do niej element będący na topie. Mnogość dostępnych hokerów pozwala Ci wybrać model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Stawiając na praktyczne rozwiązania, możesz wybrać hokery regulowane, które bez problemu dopasujesz do własnego wzrostu i do wysokości blatu. Bez problemu znajdziesz też hoker w kolorze butelkowej zieleni z pożądanych przez Ciebie materiałów. Popularne są zarówno hokery na metalowych nogach, jak i na tych drewnianych. Poza tym bez trudu znajdziesz hokery tapicerowane skórą, welurem lub inną tkaniną.

Z jakimi meblami można łączyć hokery w kolorze butelkowej zieleni?

Jak wszystkie inne wysokie stołki, tak i hokery w kolorze butelkowej zieleni warto łączyć przede wszystkim z wyspami kuchennymi. Jako meble do restauracji lub innego lokalu gastronomicznego sprawdzą się w parze z wysokimi stołami barowymi, bądź ladą barową. Niecodzienna barwa hokera może stanowić podstawę kolorystyki całego wnętrza lub kontrastować z innymi meblami. Ciekawy efekt uzyskasz, łącząc hoker w kolorze butelkowej zieleni ze stołami drewnianymi zarówno z jasnego, jak i ciemnego drewna. Do ciemnej zieleni pasują też odcienie szarości i głębia czerni. Jeśli zdecydujesz się na ożywienie wnętrza, to hokery można skompletować z żółtą sofą stojącą w tyle lub z białym fotelem.

Gdzie warto wykorzystać hokery w kolorze butelkowej zieleni?

Ze względu na swoją formę hokery w kolorze butelkowej zieleni to krzesła pasujące głównie do kuchni. Kompozycja składająca się z ciemnozielonego hokera i mebla wypoczynkowego w intensywnym odcieniu to świetny pomysł do otwartej przestrzeni w kawalerce typu studio. Sprawdzi się też w przestronnej restauracji z barem, w której dostępne są też stoliki i kanapy. Jeśli chodzi o styl aranżacji, to hokery w odcieniu butelkowej zieleni znajdują zastosowanie przede wszystkim we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym i nowoczesnym. Część modeli, szczególnie tych z elementami z jasnego drewna, wpasuje się do wystroju loftowego, a nawet skandynawskiego. Choć hoker w kolorze butelkowej zieleni celuje w nowoczesny nurt, to jednak gustowna kolorystyka czyni go doskonałym elementem do wnętrza klasycznego, w tym do aranżacji glamour.

Hokery w kolorze butelkowej zieleni w ofercie DKwadrat

W DKwadrat znajdziesz oryginalne hokery w odcieniu butelkowej zieleni o rozmaitych parametrach. Różni je wysokość, forma podstawy, materiał wykonania, wzornictwo. Oferujemy wysokie stołki barowe z oparciem i podłokietnikami, bądź też ich pozbawione. Część modeli jest wykonanych z metalu, inne mają drewniane nogi. Wszystkie zostały wyprodukowane przez marki należące do naszego portfela. Niektóre hokery stanowią oryginalne projekty, ale pojawiają się też meble inspirowane znanymi dziełami światowej sławy designerów. Masz więc pewność, że sięgasz po hokery praktyczne, wygodne i naprawdę modne, Chcąc zobaczy