Sofy rozkładane

  sofy rozkładane

  Sofy rozkładane to najważniejsze elementy wyposażenia każdego salonu, dlatego warto podczas ich wyboru zwrócić uwagę na design, wygodę i praktyczność. Doskonałym ich uzupełnieniem są fotele, które dobrze dopasowane do mebli wypoczynkowych tworzą zgrany duet, doskonale wpływający na całą aranżację. Szeroki wybór wspomnianych elementów wyposażenia znajduje się w naszym sklepie, jednak na szczególną uwagę zasługują prezentowane w tej kategorii sofy rozkładane, które w ciągu dnia mogą spełniać rolę wygodnego siedziska, natomiast nocą mogą zamienić się w komfortowe łóżko. Metamorfoza trwa krótką chwilę, a jednocześnie pozwala na zachowanie wszystkich właściwości praktycznej i stylowej kanapy. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami, które różnią się kolorem, wzorem, materiałem, kształtem, designem i wymiarami. Wśród nich z pewnością każdy wybierze idealną propozycję dla siebie. Wszystkie z oferowanych propozycji pochodzą od renomowanych producentów, do których należy między innymi firma Nobonobo, Actona czy Absynth.

  Sofy rozkładane to najważniejsze elementy wyposażenia każdego salonu, dlatego podczas wyboru konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na design, wygodę i praktyczne rozwiązania. Ich doskonałym uzupełnieniem są fotele, które dobrze dopasowane do mebli wypoczynkowych, tworzą zgrany duet zwiększający funkcjonalność całej aranżacji. Szeroki wybór wspomnianych elementów wyposażenia znajduje się w naszym sklepie, jednak na szczególne wyróżnienie zasługują prezentowane w tej kategorii sofy rozkładane z funkcją spania, które w ciągu dnia mogą odgrywać rolę wygodnego siedziska, natomiast nocą mogą zamienić się w komfortowe łóżko. Metamorfoza trwa krótką chwilę, a jednocześnie pozwala na zachowanie wszystkich właściwości praktycznej i stylowej kanapy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami, różniącymi się kolorem, wzorem, materiałem, kształtem, designem i wymiarami. Wśród nich z pewnością każdy wybierze idealną propozycję dla siebie. Oferowane modele pochodzą od renomowanych producentów, do których należą między innymi firmy Nobonobo, Actona czy Absynth.

  Poznaj najważniejsze zalety rozkładanych sof

  Modne kanapy i sofy rozkładane mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim odznaczają się wygodnymi oparciami i siedziskami, dzięki którym można zająć komfortową pozycję podczas relaksu. Dodatkowo bez problemu pomieszczą dwie osoby, zarówno przed, jak i po rozłożeniu, umożliwiając przy tym swobodne poruszanie się w pomieszczeniu. Ich konstrukcja jest stabilna, a we wnętrzu znajduje się pojemnik na pościel, będący idealnym miejscem do przechowywania akcesoriów do spania, w tym kołder, poduszek i prześcieradeł. Pojemnik może również stanowić przestrzeń do schowania pozostałych przedmiotów, które trudno zmieścić w szafie. Sam proces rozkładania nowoczesnej kanapy do spania jest szybki, prosty i nieskomplikowany, a jej praktyczność sprawia, że tego rodzaju meble można użytkować przez całą dobę. Świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, jak i w pokoju gościnnym. Warto również wiedzieć, że rozkładane sofy na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od ich klasycznych odpowiedników, dzięki czemu można wyposażyć swoje domowe pomieszczenia nie tylko w funkcjonalne, ale również bardzo stylowe meble do salonu z dodatkową funkcją spania.

  Sofa rozkładana – idealna alternatywa dla łóżka

  Nie wszystkie rozkłady pomieszczeń domowych pozwalają na wydzielenie oddzielnej strefy sypialnianej. Jej brak jest sporym utrudnieniem, szczególnie w niewielkich mieszkaniach, w których brakuje miejsca. Właśnie w tym przypadku warto postawić na sofy rozkładane, będące, dzięki dużej powierzchni spania, doskonałą alternatywą dla klasycznego łóżka. Dodatkowo tego rodzaju mebel znakomicie sprawdzi się w pokojach gościnnych, a także w mieszkaniach i domach odwiedzanych przez gości na nieco dłuższy czas. Nieplanowany przyjazd dalszej rodziny nie będzie już stanowił problematycznej sytuacji, podczas gdy bliscy lub znajomi nie będą mieli się gdzie zatrzymać. Nasze sofy posiadają funkcję spania codziennego, przez co można korzystać z nich o każdej porze. Warto zauważyć, że sofy te nadają się zarówno do codziennego, jak i okazjonalnego spania.

  Modne kanapy w różnych stylach

  W nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się minimalistyczne modele sofy z funkcją spania o prostej bryle, najlepiej w jednolitym kolorze, który może być zarówno stonowany, tworząc spójne i harmonijne uzupełnienie wystroju, jak i intensywny. Taki model z pewnością rozbudzi każde wnętrze i stanie się głównym elementem wyposażenia, zwracającym uwagę tuż po wejściu do pokoju. W pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu glamour doskonałą propozycję stanowią modele pikowane, które prezentują się bardzo elegancko i luksusowo. W klasycznie urządzonych wnętrzach warto zastosować sofy rozkładane z drewnianymi elementami, które znakomicie podkreślają tradycyjny styl. Ich tapicerka może być gładka, uzupełniona wzorzystymi poduszkami. Wśród motywów warto wymienić wzory geometryczne lub florystyczne, wpisujące się w ponadczasowe trendy wnętrzarskie. Natomiast styl skandynawski najlepiej uzupełnią lekkie wizualnie sofy i kanapy rozkładane na smukłych nóżkach.

  Warto także dodać, że rozkładane sofy z funkcją spania dzielą się na klasyczne kanapy rozkładane dwu- i trzyosobowe oraz na narożniki. Większe modele świetnie sprawdzą się w przestronnych apartamentach, a mniejsze będą dobrym wyborem do pomieszczeń, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Ciekawym rozwiązaniem są również modele modułowe, które można ze sobą dowolnie łączyć w razie potrzeby. Sofa rozkładana to idealny mebel do Twojego mieszkania!

  Wybierz idealną sofę rozkładaną dla siebie

  Zakup nowych mebli często wymaga zaangażowania i cierpliwości. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar danego modelu - nie powinien przytłoczyć wnętrza, a jednocześnie istotne jest to, by zapewniał wygodę dla wszystkich domowników. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę design, który w każdym wnętrzu rządzi się innymi prawami. Nasze meble tapicerowane z pewnością wzbogacą wnętrze Twojego domu lub mieszkania.

  Inspiracje aranżacyjne sof z funkcją spania

  Jeżeli nie masz pomysłu na aranżację wybranego wnętrza, zapraszamy do odwiedzenia  naszych stron na Facebooku oraz Instagramie, gdzie regularnie zamieszczamy przykładowe propozycje wystroju pomieszczeń z wykorzystaniem naszych kanap i sof. To idealne meble do sypialni, pokoju dziennego i dziecięcego. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do odwiedzin naszego showroomu, gdzie można na własnej skórze przekonać się o komforcie i funkcjonalności, jakie zapewniają nasze sofy i kanapy. Na żywo nasze meble prezentują się jeszcze atrakcyjniej. Zespół DKwadrat z niecierpliwością czeka na kontakt z Tobą – serdecznie zapraszamy. Wspólnie będziemy mogli zatroszczyć się o niezrównany komfort, funkcjonalność oraz niepowtarzalny wygląd Twojego wnętrza!

  Poznaj najważniejsze zalety rozkładanych sof

  Sofy rozkładane mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim charakteryzują się wygodnymi oparciami i siedziskami, dzięki którym można zająć komfortową pozycję podczas relaksu. Dodatkowo bez problemu pomieszczą dwie osoby, zarówno przed, jak i po rozłożeniu. Ich konstrukcja jest stabilna, a we wnętrzu znajduje się pojemnik na pościel, który stanowi idealne miejsce do przechowywania akcesoriów do spania, w tym kołdry, poduszki i prześcieradła. Może również stanowić idealną przestrzeń do schowania pozostałych przedmiotów, które trudno zmieścić w szafie. Sam proces rozkładania sofy do spania jest szybki, prosty i nieskomplikowany, a jej praktyczność sprawia, że tego rodzaju meble można użytkować przez całą dobę. Warto również wiedzieć, że rozkładane sofy na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od ich klasycznych odpowiedników, dzięki czemu można wyposażyć swoje domowe pomieszczenia nie tylko w stylowe, ale również bardzo funkcjonalne meble.

  Sofa rozkładana – idealna alternatywa dla łóżka

  Nie wszystkie rozkłady pomieszczeń domowych pozwalają na wydzielenie oddzielnej strefy sypialnianej. Jej brak jest sporym utrudnieniem, szczególnie w niewielkich mieszkaniach, w których brakuje miejsca. Właśnie w tym przypadku doskonale sprawdzą się sofy rozkładane, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego łóżka. Dodatkowo tego rodzaju mebel znakomicie sprawdzi się w pokojach gościnnych, a także w mieszkaniach i domach odwiedzanych przez gości na nieco dłuższy czas. Nieplanowany przyjazd dalszej rodziny nie będzie już stanowił problematycznej sytuacji, podczas gdy bliscy lub znajomi nie będą mieli się gdzie zatrzymać.

  Wybierz idealną sofę rozkładaną dla siebie

  Zakup nowych mebli często wymaga zaangażowania i cierpliwości. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar, który nie przytłoczy wnętrza, a jednocześnie będzie zapewniał wygodę dla wszystkich domowników. Dodatkowo istotny jest design, który w każdym wnętrzu rządzi się innymi prawami.

  W nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach znakomicie sprawdzą się minimalistyczne modele o prostej bryle, najlepiej w jednolitym kolorze, który może być zarówno stonowany jako spójne i harmonijne uzupełnienie wystroju, jak i również w intensywnym odcieniu. Taki model z pewnością rozbudzi każde wnętrze i stanie się głównym elementem wyposażenia, na który każdy zwróci uwagę tuż po wejściu do pokoju. W pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu glamour doskonałą propozycję stanowią modele pikowane, które prezentują się bardzo elegancko i luksusowo. W klasycznie urządzonych wnętrzach warto zastosować sofy rozkładane z drewnianymi elementami, które znakomicie wpisują się w tradycyjny styl. Ich tapicerka może być gładka, uzupełniona wzorzystymi poduszkami. Wśród motywów warto wymienić wzory geometryczne lub florystyczne, które znakomicie wpisują się w ponadczasowe trendy wnętrzarskie. Natomiast styl skandynawski najlepiej uzupełnią lekkie wizualnie sofy rozkładane na smukłych nóżkach.

  Warto także odnotować fakt, że rozkładane sofy dzielą się na klasyczne kanapy dwu- i trzyosobowe, jak i na narożniki. Większe modele znakomicie sprawdzą się w przestronnych apartamentach, a mniejsze będą znakomitym wyborem do pomieszczeń, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Ciekawym rozwiązaniem są również modele modułowe, które można ze sobą dowolnie łączyć w razie potrzeby.

  Sofy rozkładane - FAQ

  Szukając sofy rozkładanej zapoznaj się z ofertą sklepu DKwadrat. Jeśli wolisz dokonać wyboru na żywo - w naszym showroomie czekają na Ciebie wybrane modele mebli, a także profesjonalni doradcy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Sofy możesz także zamówić wygodnie online, filtrując stronę pod względem odpowiadających Ci parametrów.

  Kanapa do spania powinna być przede wszystkim wygodna i praktyczna. Podczas wyboru parametrów warto zwrócić uwagę na specyfikę i twardość lub miękkość wypełnienia, na trwałość materiału obiciowego, a także na rodzaj systemu rozkładania i wielkość powierzchni spania. Świetnym rozwiązaniem jest kanapa z systemem DL, która posiada także pojemnik na pościel.
  • z 14

  Dbamy o Twoją prywatność

  Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

  Zamknij
  pixel