0,00 zł

stoliki niebieskie

(1 produktów)

Oryginalny niebieski stoliczek to mebel, który zależnie od intensywności odcienia, może być centralnym punktem aranżacji lub jedynie skromnie ją uzupełniać. Z pewnością jednak daje wiele możliwości kompletowania z meblami o innych barwach. W DKwadrat znajdziesz wysokiej jakości stoliki w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Decydując się na niebanalny stolik niebieski, możesz znaleźć do niego odpowiednie krzesło lub inny rodzaj siedziska. Na nasz bogaty asortyment składa się mnóstwo wysokiej jakości mebli, które są produkowane między innymi przez marki należące do naszego portfela inwestycyjnego. Pozwala to nam to zachować najwyższą jakość produktów. Proponowane stoliki niebieskie są wykonane z różnych surowców, co ułatwi Ci wybór tego najlepiej spełniającego Twoje oczekiwania i pozwoli stworzyć piękne wnętrze do kwadratu.

Gdzie sprawdzi się stolik niebieski?

Oryginalny stolik niebieski to mebel, który możesz wkomponować do wystroju nowoczesnego, ale i klasycznego. W zestawieniu z ciemnymi elementami wyposażenia odnajdzie się we wnętrzu glamour. Dla uzyskania efektu ponadczasowej elegancji możesz też łączyć go z odcieniami srebra i szarości. Jeśli jednak chcesz wstawić niebieski stoliczek do aranżacji nowoczesnej i bardziej odważnej w swym charakterze, to zdecyduj się na łączenia z odważnymi, wyrazistymi kolorami. Zależnie od wielkości i kształtu, niebieskie stoły mogą stanowić element umeblowania salonu, kuchni, jadalni, ale też pokoju młodzieżowego. Jeśli będzie to mały stolik niebieski, to świetnie sprawi się jako stolik okolicznościowy do częstego przenoszenia i wykorzystania w zależności od potrzeby danej chwili.

Z jakimi meblami łączyć stolik niebieski?

Niebieskie meble nie należą do najpopularniejszych, dlatego decydując się na niebanalny odcień, warto stworzyć równie nietypową aranżację. W związku z tym niebieski stoliczek wcale nie musi być łączony z dopasowanymi, równie niebieskimi krzesłami. Chcąc wykorzystać magię kontrastów, zdecyduj się na krzesła żółte lub złote. Zaskakującym, a jednocześnie odważnym połączeniem będą krzesła różowe. Potrzebując więcej miejsca siedzącego, możesz zastąpić krzesła sofą lub narożnikiem o podobnych odcieniach. Jeśli jednak wolisz pozostać przy bardziej tradycyjnych zestawieniach kolorystycznych, to stolik niebieski możesz skomponować z bardziej stonowanymi odcieniami krzeseł. Wystrój rozjaśni się od krzeseł białych, szarych lub krzeseł srebrnych, natomiast powagi nabierze od tych czarnych.

Niebieski stoliczek – znajdź model idealny dla siebie

Szukając stoliczka niebieskiego spełniającego Twoje indywidualne oczekiwania, określ, jaką funkcję ma on pełnić na co dzień. Pamiętaj, że inne parametry powinny wyróżniać stolik kawowy, a inne będą oczekiwania wobec stolika drucianego, który zwykle pełni też funkcję pojemnika do przechowywania. Jeśli będziesz regularnie korzystać z mebla i chcesz przy nim siedzieć, to znajdź model, który będzie miał odpowiednią wysokość. Zadbaj też, aby był dostosowany do krzesła, z jakim go połączysz. Tylko wtedy masz szansę w pełni cieszyć się jego praktycznością. Poza tym, wybierając niebieski stoliczek, dobierz model z surowca, który pozwoli Ci na planowane wykorzystanie mebla. Chcąc często przenosić stolik, wybierz ten lekki i poręczny. Planując wynoszenie go i traktowanie jako mebel balkonowy, postaw na stolik trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Stolik niebieski – wybierz model z oferty DKwadrat

DKwadrat proponuje stoliki niebieskie reprezentujące rozmaite style. Model idealny dla siebie znajdą fani klasyk oraz modernizmu. O ostatecznym charakterze stolików decyduje materiał wykonania, kształt oraz ich zdobienia. Możesz mieć jednak pewność, że bez problemu znajdziesz u nas stolik spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. Wysokiej jakości meble w DKwadrat łączą w sobie trwałość, solidność wykonania i funkcjonalność, którą docenisz każdego dnia. Nie wiedząc, który niebieski stoliczek wybrać, możesz skontaktować się z naszymi doświadczonymi pracownikami, którzy pomogą w podjęciu decyzji i odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Możesz też odwiedzić showroom DKwadrat w Warszawie lub obejrzeć nasze profile na kontach społecznościowych.

Stoliki niebieskie - FAQ

Stolik niebieski należy czyścić zgodnie z materiałem, z jakiego jest wykonany. Drewniane stoliki wymagają szczególnej delikatności. Metalowe stoliki proszkowo malowane wystarczy przecierać wilgotną ścierką z płynem do mycia naczyń.

Stoliki niebieskie dostępne w DKwadrat są wykonane z różnych surowców Oferujemy stoliki drewniane, metalowe, ale też stoliki z tworzywa sztucznego, głównie polipropylenu. Modele z drewna i metalu są malowane trwałymi farbami niebieskimi.

Możliwość wykorzystania niebieskich stolików na zewnątrz zależy od surowca, z jakiego są stworzone. Niektóre stoliki metalowe i drewniane są odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i można używać ich jako mebli ogrodowych czy tarasowych.