0,00 zł

stoliki 45x45

(2 produktów)

Niewielki, lecz praktyczny stolik 45x45 cm to pomysł na umeblowanie wielu pomieszczeń. W zależności od jego formy i koloru możesz wykorzystać go jako pełnofunkcyjny mebel lub jako dodatek ozdobny uzupełniający wystrój. W DKwadrat znajdziesz stoliki 45x45 cm w rozmaitych wariantach. Odmienne kształty, materiały wykonania i kolory sprawiają, że każdy znajdzie model najlepiej spełniający jego oczekiwania. Wszystkie proponowane stoliki 45x45 cm to meble wysokiej jakości, cechujące się solidnością wykonania i nieprzeciętną wytrzymałością. W połączeniu z modnym designem dadzą Ci mebel, który będzie cieszył przez lata. W naszym asortymencie znajdziesz też inne elementy wyposażenia, z którymi stolik 45x45 cm doskonale się skomponuje, tworząc piękne wnętrze do kwadratu.

Do czego wykorzystać stolik 45x45 cm?

Niewielkie gabaryty sprawiają, że stolik 45x45 cm może być zarówno funkcjonalnym meblem użytkowym, jak i atrakcyjnym elementem stricte ozdobnym. Stabilne modele na metalowych nogach wyposażone w solidne blaty to propozycja doskonale sprawdzająca się jako stoliki kawowe. Możesz traktować je jako meble pod serwowane w salonie przekąski dla gości lub jako stoliki młodzieżowe w pokoju nastolatka. W codziennym użytku szczególnie przydatne będą modele z dodatkową półką pod głównym blatem. Przy kawie przyda się jako miejsce na przekąski, a poza tym sprawdzi się jako miejsce na prasę czy drobne akcesoria. To także praktyczny pomysł na stolik nocny, na którym ustawisz lampkę, budzik i telefon. Niemniej, kompaktowy stolik 45x45 cm to również doskonała propozycja stolika ozdobnego. Możesz wykorzystać go np. jako stojak pod doniczkę z kwiatkiem.

Gdzie sprawdzi się stolik 45x45 cm?

Ze względu na swoje niewielkie wymiary stolik 45x45 cm możesz wstawić praktycznie do każdego pomieszczenia. Co więcej, możesz go dowolnie przenosić, ponieważ większość modeli o takich gabarytach jest stosunkowo lekkich. Traktując go jako stolik kawowy lub ozdobny, wstaw stolik 45x45 cm do salonu. Poza tym może być zarówno elementem dekoracyjnym, jak i funkcjonalnym w przedpokoju lub pokoju młodzieżowym. W sypialni może pełnić funkcję alternatywy dla szafki nocnej lub stolika ozdobnego, który tylko atrakcyjnie uzupełnia wystrój. Ciekawym rozwiązaniem są zestawy stolików, czyli np.