0,00 zł

stoliki 2 w 1

(3 produktów)

Stolik to element wyposażenia, bez którego większość osób nie wyobraża sobie funkcjonowania w swoim domu. Jeśli poszukujesz kawowego modelu do salonu, zwróć uwagę na stolik 2 w 1. Mimo niedużych rozmiarów jest wyjątkowo praktyczny, ponieważ oferowany jest w zestawach. Dwa stoliki to dwa razy więcej miejsca potrzebnego na filiżanki z kawą lub herbatą, przekąski czy podręczne przedmioty. Przygotowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości meble światowej sławy producentów oraz naszych autorskich marek, takich jak D2.Design czy Intesi. Firmy te stawiają na funkcjonalne projekty – praktyczne meble wpisujące się w rozmaite trendy wnętrzarskie. Stoliki sprzedawane w kompletach można użytkować razem lub jako dwa odrębne meble do wykorzystania w różnych pomieszczeniach.

Stoliki 2 w 1 – stylizowane meble o wysokiej funkcjonalności

Stolik to praktyczny element wystroju, który idealnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Niemniej jednak najczęściej spotkamy go w salonach. Mowa tu przede wszystkim o stolikach kawowych zasługujących na szczególną uwagę, ponieważ są wyjątkowo dekoracyjnymi meblami. Podkreślają charakter wnętrza, dopełniają aranżację, a przy tym są praktyczne. Na stolik 2w1 możesz zdecydować się nawet do małego salonu. W przypadku tych zestawów mamy do czynienia ze stolikami w dwóch różnych rozmiarach, co daje możliwość wsunięcia jednego pod drugi. W razie potrzeby meble wystarczy rozsunąć, tworząc większą powierzchnię użytkową. Urządź przy jego pomocy praktyczne i piękne wnętrze do kwadratu.

Jakie stoliki 2 w 1 oferujemy w DKwadrat?

W naszych propozycjach znajdziesz wiele ciekawych stolików 2 w 1. Podobają Ci się minimalistyczne meble? Zwróć uwagę na stoliki z kwadratowymi blatami, a jeśli urządzasz eleganckie wnętrze, do którego pragniesz wprowadzić odrobinę luksusu, wybierz stoliki o okrągłych blatach. Meble w prezentowanej części sklepu DKwadrat to także przepiękne stoliki z blatami wykonanymi ze szkła barwionego na kolor brązowy, modele z drewna będące uniwersalnym wyborem do każdej przestrzeni niezależnie od stylu, w jakim została ona utrzymana, a także stoliki z tworzywa sztucznego. Jesteśmy przekonani, że wśród nowoczesnych mebli do salonu dostępnych w naszej ofercie znajdziesz potrzebne wyposażenie