Meble do Sypialni

    Sypialnia to miejsce, w którym przeciętny człowiek spędza najwięcej czasu. Relaks i sen dobrej jakości to jedne z najważniejszych dobrodziejstw, jakie może dać nam ten pokój, dlatego wybór mebli do sypialni nie powinien być przypadkowy. Kluczowy będzie dla nas metraż i nasze indywidualne potrzeby. Oczywiście centralnym punktem pokoju będzie łóżko sypialniane, które warto uzupełnić o niedużą szafkę, na której postawimy lampkę nocną do sypialni, książkę czy szklankę z wodą. Dla osób, które marzą o wygodnym miejscu do wykonania makijażu niecenioną pomocą okaże się wybór toaletki lub eleganckiej konsoli, natomiast miłośnicy relaksu z książką lub ulubionym serialem powinni przeznaczyć część sypialni na wygodny fotel i nieduży stolik. W ofercie DKwadrat znajdziemy bogaty wybór designerskich mebli do sypialni, które stworzą we wnętrzu idylliczną przestrzeń w stu procentach dopasowaną do naszych potrzeb.

    NAJLEPSZY PRZYJACIEL CZŁOWIEKA, CZYLI ŁÓŻKO DO SYPIALNI

    Wybór łóżka do sypialni będzie kluczowy dla dobrze przespanych nocy. Idealny model powinien posiadać dopasowany do nas materac (rodzaj, miękkość czy grubość materaca jest zależna m.in. od naszej wagi, czy pozycji w jakiej zasypiamy). Dobrze, jeśli szerokość łóżka dla jednej osoby wynosi nie mniej niż 90 cm, jednak w Nie mniej ważny będzie dla nas wygląd łóżka sypialnianego i to czy pasuje do reszty wnętrza. Szykowne łóżko tapicerowane doskonale wpasuje się w aranżacje sypialni w stylu glamour oraz modern, natomiast drewniane modele świetnie uzupełnią wystrój w stylu skandynawskim czy boho. Bardzo wygodnym rozwiązaniem będzie wybór łóżka z pojemnikiem na pościel, które w dyskretny sposób „podaruje” nam dodatkową przestrzeń do przechowywania.

    OŚWIETLENIE DO SYPIALNI

    Oświetlenie do sypialni powinno posiadać delikatną, ciepłą barwę, która sprzyja odpoczynkowi. Oprócz głównej wiszącej lampy do sypialni warto rozważyć dodatkowe źródła światła. Szykowne kinkiety do sypialni są ciekawą alternatywą dla klasycznej lampki nocnej, a nowoczesne lampy do sypialni na trójnogu świetnie spiszą się w kąciku relaksu przeznaczonym do czytania.