Infolinia: 22 39 80 811

Zainspiruj się hoker’em MU!

2016-06-11
W codziennej gonitwie i ciągłym biegu do pracy, do szkoły, na zakupy lub tak po prostu z przyzwyczajenia już pobiegać, ważne jest, aby czasami sobie na chwile przysiąść. Napić się wody, zjeść coś na szybko, albo też po prostu zebrać myśli. Istotne w tym założeniu jest słowo: “przysiąść” i na nie właśnie chcemy zwrócić uwagę. Czasami nie mamy ochoty wytrącać się z pędu, a utrata ładunku energetycznego może okazać się katastrofalna w skutkach. Dlatego też nie możemy usiąść na krześle, albo rozsiąść się w ulubionym fotelu, a powinniśmy właśnie przysiąść na stołku, schodkach albo hokerze. Dosłownie na minute lub dwie, naładować baterie, porozmawiać z bliską osobą, a po chwili biec dalej i przynajmniej zdobywać świat, a może nawet utrzymywać rodzinę lub spełniać swoje marzenia.

Idealnym kompanem do tego, aby wspierać nas w takich działaniach, jest instytucja stołka barowego. Jednak podobnie jak w przypadku innych mebli, na rynku na szczęście nie mamy jednego modela stołka barowego, którego wszyscy używają. O nie! Stołków barowych jest cała masa, jednak w tym tekście proponujemy ten, który do takich szybkich przysiadywań będzie najlepszy.

Przy wyborze hoker’a do swojego mieszkania zwróć uwagę na stołek barowy MU, który jest inspirowany projektem Miura, a który dzięki swojemu design’owi i perfekcyjnemu wykonaniu, w szczęściu i satysfakcji będzie Ci służył przez bardzo długi czas. Jego głównym atutem jest nowoczesny projekt, który zakłada pojedynczy odlew wykonany z polipropylenu, dodatkowo wzmacnianego przez domieszkę włókna szklanego.

Wygląda trochę niepozornie, a wiele osób stwierdzi pewnie, że to zbędny gadżet dla ludzi, którzy nie wiedzą co robić z pieniędzmi. Jednak z całą odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że… NIE! Stołki barowe takie jak MU, to obowiązkowy element każdego nowoczesnego wnętrza, które oprócz ciekawego wyglądu musi spełniać również wygórowane wymagania funkcjonalności. W nowoczesnym świecie takie rozwiązania są na porządku dziennym, a wszystko co ułatwia i usprawnia życie jest w cenie. No właśnie, jeśli o cenie mowa. Stołek Barowy MU kosztuje jedynie nieco ponad 200zł, a po wielu latach dobrego funkcjonowania na rynku tej branży, możemy śmiało stwierdzić, że tego typu inwestycja to złoty strzał jeśli chodzi o wygodę życia codziennego.

Jeszcze słowo odnośnie stron technicznych tego hokera. Zarówno projekt, jak i materiały oraz sposób wykonania MU sprawiają, że całość jest niezwykle stabilna lecz nie sztywna. Polipropylen z domieszką włókna szklanego sprawia, że mebel podczas użytkowania współgra z człowiekiem. Bardzo delikatnie odchylając się lub uginając na dosłownie kilka milimetrów, aby zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort i przede wszystkim nie zmęczyć go samym siedzeniem. Głównym celem przy projektowaniu stołka barowego MU była wygoda i satysfakcja użytkownika. Cel został osiągnięty w 100% co czyni hoker MU wybitnym przedstawicielem tego gatunku.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2016
pixel