Infolinia: 22 39 80 811

Skandynawska jakość, w designerskim wydaniu!

2016-06-16
Krzesła Norden przełamują stereotypy chłodnego i nieprzyjemnego stylu z północy. Zwolenników nordyckiego designu jest pewnie tyle samo co i jego przeciwników. Jedni kochają aranżacje rodem z zimnej i odległej północy z uwagi na ich chłodne oraz wyraziste rysy, które podkreślają silny charakter projektanta. Inni natomiast twierdzą, że przez swoje piętno dotyczące pochodzenia i ograniczeń związanych z możliwościami aranżacyjnymi, styl nordycki nigdy na dobre nie zagości w sercach najlepszych projektantów świata.

Na szczęście jest jeszcze trzeci sposób myślenia, który odnajduje kompromis pomiędzy obydwoma podejściami do tematu. Owszem, styl nordycki posiada wyraziste rysy będące jego olbrzymim atutem, jednak ten właśnie atut bardzo często potrafi być kulą u nogi dobrego designu. Zbyt silny charakter jednego ze składników może wprowadzić zbędny chaos, niszcząc równowagę panującą między wszystkimi komponentami danej aranżacji. Natomiast wspomniane ograniczenia w możliwościach aranżacyjnych wcale nie muszą być wadą. Czy większej wartości nie reprezentuje sobą mebel, który wygląda wyśmienicie w ściśle określonych sytuacjach niż ten który wygląda “przystępnie” w praktycznie każdej aranżacji? Oczywiście uniwersalność i szeroki wachlarz zastosowań danego przedmiotu w różnych sytuacjach jest jego dodatkowym atutem, jednak jeżeli coś jest do wszystkiego, to tym samym w większości przypadków jest też do niczego.

Znajdujące się w naszej ofercie krzesła Norden od dawna pokazują, że mimo silnych i wyrazistych sznytów oraz nieco ograniczonych możliwości aranżacyjnych, ich popularność i sympatia zaskarbiona w sercach klientów od lat utrzymuje się na tym samym horrendalnie wysokim poziomie. Jest to budujące, bo udowadnia, że ludzie kochają piękno, piękne wnętrza, ładne wystroje, dobre design’erskie meble i świat zbudowany z czegoś więcej niż tylko zautomatyzowanych, schematycznych rozwiązań prowadzących do rutyny i znudzenia.

No ale ok, może teraz słów kilka o samych meblach. W naszej ofercie krzesło Norden dostępne jest łącznie w 36 różnych wariantach z wyszczególnionym podziałem na kolor, rodzaj podstawy, obicia oraz wykończenia. Jeżeli chodzi o kolory to wybór jest ogromny, tak naprawdę mamy w ofercie całą paletę barw w których można przebierać do woli, także jeśli decyzja o kupnie krzesła Norden zapadła to dobór koloru nie będzie nawet najmniejszym problemem. Dodatkowo 6 różnych podstaw dostępnych przy zakupie krzesła Norden pozwala na wręcz dowolne zastosowanie tego mebla w dobrze wymyślonych aranżacjach stylu skandynawskiego. Na koniec zamieszczamy kilka fotografii, na których zdjęcia Norden prezentują się najlepiej!
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2016

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe - zarówno przez nas, jak i naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich klikając w zakładkę „Konfiguracja zgód”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Zamknij
pixel