Infolinia: 22 39 80 811

Minimalistyczne meble z nieoczywistym twistem, czyli czym są frezowane fronty?

2023-09-13
Minimalistyczne meble z nieoczywistym twistem, czyli czym są frezowane fronty?

W dzisiejszym dynamicznym świecie aranżacji wnętrz, gdzie estetyka i funkcjonalność harmonizują w poszukiwaniu doskonałej równowagi, pojawiają się coraz to nowsze i bardziej zaskakujące rozwiązania, które zdają się definiować nowe obszary designu. Jednym z najbardziej fascynujących aspektów tej ewolucji są minimalistyczne meble, które zyskują niezwykły urok dzięki elementowi, który przy pierwszym spojrzeniu mogłoby się wydawać niewidocznym, lecz w rzeczywistości stanowi klucz do otwarcia drzwi do świata nietuzinkowej kreatywności i rzemiosła. W tym niezwykle intrygującym kontekście pojawiają się fronty meblowe frezowane – elementy, które przynoszą nieoczywisty twist do minimalistycznego podejścia, rzucając nowe światło na koncept piękna, funkcjonalności i głębi przestrzeni w naszych wnętrzach. Wkraczając w świat frezowanych frontów, odkrywamy fascynującą syntezę nowoczesnego minimalizmu i tradycyjnego rzeźbiarskiego rzemiosła, co otwiera przed nami drzwi do nowej definicji współczesnego piękna i innowacyjności w projektowaniu wnętrz.

Fronty meblowe frezowane

Fronty frezowane – wzory wzbogacające przestrzeń

Minimalizm, jako filozofia projektowania, od dawna przyciąga uwagę entuzjastów zarówno estetyki, jak i funkcjonalności. To podejście, które kładzie nacisk na prostotę, oszczędność formy i eliminację zbędnych detali, ma za zadanie stworzyć przestrzeń oczyszczoną z chaosu, sprzyjającą harmonii i spokoju. Jednak w dzisiejszym dynamicznym kontekście, minimalistyczne wnętrza przechodzą fascynującą transformację, przenikając granice tego, co do tej pory uważane było za typowe i oczywiste. Frezowany front mebli to swoista odpowiedź na wyzwanie: jak dodać element zaskoczenia i unikalności do minimalistycznego designu, nie rezygnując przy tym z jego esencji? Ta nowa odsłona minimalizmu, prezentująca się jako subtelna, a zarazem ekspresyjna forma artystycznego wyrazu, otwiera przestrzeń dla innowacji i pozwala zrozumieć, że minimalizm to nie tylko ograniczanie, lecz także twórcze eksplorowanie granic wyrazistości. Warto dopowiedzieć, jak właściwie wyglądają fronty frezowane, co to znaczy i dlaczego są tak doskonałym elementem mebli. Fronty frezowane w paski lub wzory to niezwykłe podejście do tworzenia powierzchni meblowych polega na delikatnym usuwaniu materiału z płaskiej powierzchni, aby nadać jej trójwymiarową strukturę i formę. To jakby sztuka rzeźbienia przeniesiona na płaszczyznę mebli, tworząc niesamowity efekt wizualny i dotykowy. Szafka RTV w frezowane fronty wprowadza do salonu dynamiczność, która daje wrażenie, że meble przechodzą metamorfozę w zależności od kąta patrzenia i padającego na nie światła. Taka szafka RTV z frezowanym frontem wzbogaca salon i cieszy oko.

Szafka rtv frezowane fronty

Wyjątkowa ozdoba wnętrza – rodzaje frezowania frontów

Kiedy wchodzimy do pomieszczenia urządzonego meblami z frezowanymi frontami, natychmiast nasze oczy skupiają się na tych subtelnych detalach, które wyróżniają się z tła minimalistycznego designu. To tak, jakbyśmy mieli szansę odkrywać na nowo każdy mebel, z każdym krokiem i każdym nowym kątem spojrzenia. Wzory frontów frezowanych mogą być różne, lecz najczęściej stawia się na klasyczne paski. Fronty frezowane pionowo tworzą wrażenie wypukłej tekstury. To właśnie w tych wyrafinowanych detalach kryje się magia, która przekształca zwykłe meble w arcydzieła współczesnej aranżacji wnętrz. Jednym z niewątpliwych atutów frontów fornirowanych frezowanych jest ich zdolność do współgrania z różnymi rodzajami materiałów. Od ciepłego, naturalnego drewna po chłodne i nowoczesne laminaty czy forniry – front fornirowany frezowany we wzory może być dostosowany do niemal każdego rodzaju materiału, co pozwala na tworzenie spójnych kompozycji z innymi elementami wystroju wnętrza. Materiał stanowi płótno, na którym rzeźbi się nowoczesne opowieści o pięknie i funkcjonalności. Wyobraź sobie przestronny salon, gdzie minimalistyczna sofa o prostych liniach stoi naprzeciwko kompletu stolików kawowych. Po jednej stronie znajduje się przeszklona witryna posiadająca na drzwiczkach front frezowany pionowoi, a za nimi eksponowane są ulubione książki, figurki i ozdoby. Nie prawda, że brzmi świetnie?

Komoda z frezowanymi frontami

Piękno w minimalizmie – fronty frezowane w jodełkę

W dzisiejszym wieloaspektowym kontekście projektowania wnętrz, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a minimalizm przenika zmysłowość, fronty szafek frezowane odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu nurtu, który można nazwać "dekoracyjnym minimalizmem". To niezwykle ciekawe i eklektyczne połączenie zdawałoby się przeciwnych sił: dekoracyjności i minimalizmu, które harmonijnie współistnieją w jednej przestrzeni. Frezowane fronty są doskonałym przykładem tej syntezy. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się jedynie subtelnie zdobionymi elementami, to w rzeczywistości są kluczowym komponentem tego unikalnego stylu. Kiedy zderzają się minimalizm oczyszczający z nadmiaru z dekoracyjnymi detalami, powstaje przestrzeń, która jednocześnie uspokaja i inspiruje. W sypialni łóżko tworzy nastrojową atmosferę spokoju i relaksu. Na białych ścianach widoczne są delikatne cienie, które tworzą trójwymiarowy efekt, pasujący idealnie do frezowanych detali mebli. Przy łóżku znajduje się drewniana szafka nocna z ukrytym uchwytem, zachowująca spójność stylistyczną i równocześnie oferująca dyskretną przestrzeń do przechowywania. Na ścianie nad łóżkiem, elegancki obraz o geometrycznym wzorze nawiązuje do frezowanych frontów, tworząc spójną narrację wizualną. Szafa posiadająca frezowane fronty świetnie sprawdzi się w garderobie. Fronty szafy frezowane wzbogacą przestrzeń o wyjątkowy efekt wizualny.

Fronty frezowane w jodełkę

Niepowtarzalne wzory warte uwagi

To tylko wizualizacja tego, jak frezowane fronty mebli wkomponowują się w przestrzeń, dodając jej wyjątkowego charakteru i funkcjonalności. Wprowadzając frezowane fronty do aranżacji, zyskujemy meble, które nie tylko służą nam praktycznie, ale także wnoszą artystyczny wyraz do naszych codziennych wnętrz. Komoda posiadająca frezowane fronty wzbogaci wnętrze sypialni lub salonu. Meble z duszą, takie jak komoda z frezowanymi frontami wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Fronty frezowane to detale, które sprawiają, że meble stają się nie tylko funkcjonalnymi przedmiotami, lecz także wyrazistymi dziełami sztuki. To nieoczywisty twist, który przekształca przestrzeń i wprowadza do niej głębię, wyrafinowanie i niespotykane wcześniej piękno. Pozwól, by te subtelne, trójwymiarowe detale przemówiły w Twoim domu, dodając mu wyjątkowego charakteru i głębi. Stwórz przestrzeń, w której minimalistyczny design łączy się z artystycznym wyrazem, tworząc meble, które nie tylko zachwycają oko, ale także wzbogacają Twoje codzienne doświadczenia. Zainspiruj się możliwościami, jakie oferują frezowane fronty, i podaruj swojemu wnętrzu nową jakość i wyjątkowość!

Fronty frezowane pionowo paski

Zajrzyj do strefy inspiracji!

Wybierz stylowy stolik kawowy, który odmieni Twój salon na jesień!

Efektowne, modne, stylowe – oryginalne i praktyczne aranżacje z pufami do salonu i nie tylko

Jesieniara starter pack – niezbędnik miłośniczki jesieni lub jesienny zestaw przetrwania

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień  2023

Nowości

Komoda Delicious ryflowana białaPromocja

Komoda Delicious ryflowana biała

-29%
1 039,01 zł736,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious ryflowana czarnaPromocja

Komoda Delicious ryflowana czarna

-29%
1 039,01 zł736,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious ryflowana szaraPromocja

Komoda Delicious ryflowana szara

-29%
1 039,01 zł736,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious duża ryflowana białaPromocja

Komoda Delicious duża ryflowana biała

-29%
1 429,00 zł1 018,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious duża ryflowana czarnaPromocja

Komoda Delicious duża ryflowana czarna

-29%
1 429,00 zł1 018,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious duża ryflowana szaraPromocja

Komoda Delicious duża ryflowana szara

-29%
1 429,00 zł1 018,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Delicious ryflowany białyPromocja

Stolik Delicious ryflowany biały

-30%
809,00 zł569,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Delicious ryflowany czarnyPromocja

Stolik Delicious ryflowany czarny

-30%
809,00 zł569,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Delicious ryflowany szaryPromocja

Stolik Delicious ryflowany szary

-30%
809,00 zł569,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Delicious ryflowana białaPromocja

Szafka RTV Delicious ryflowana biała

-30%
878,99 zł619,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Delicious ryflowana czarnaPromocja

Szafka RTV Delicious ryflowana czarna

-30%
878,99 zł619,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Delicious ryflowana szaraPromocja

Szafka RTV Delicious ryflowana szara

-30%
878,99 zł619,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Delicious ryflowana białaPromocja

Szafka nocna Delicious ryflowana biała

-30%
449,00 zł314,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Delicious ryflowana czarnaPromocja

Szafka nocna Delicious ryflowana czarna

-30%
449,00 zł314,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Delicious ryflowana szaraPromocja

Szafka nocna Delicious ryflowana szara

-30%
449,00 zł314,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious wysoka ryflowana białaPromocja

Komoda Delicious wysoka ryflowana biała

-29%
1 249,00 zł889,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious wysoka ryflowana szaraPromocja

Komoda Delicious wysoka ryflowana szara

-29%
1 249,00 zł889,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious wysoka ryflowana czarnaPromocja

Komoda Delicious wysoka ryflowana czarna

-29%
1 249,00 zł889,00 zł
Wysyłka za dni
Toaletka Delicious ryflowana białaPromocja

Toaletka Delicious ryflowana biała

-30%
779,00 zł549,00 zł
Wysyłka za dni
Toaletka Delicious ryflowana czarnaPromocja

Toaletka Delicious ryflowana czarna

-30%
779,00 zł549,00 zł
Wysyłka za dni
Toaletka Delicious ryflowana szaraPromocja

Toaletka Delicious ryflowana szara

-30%
779,00 zł549,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Fargo duża z szufladamiPromocja

Komoda Fargo duża z szufladami

-29%
978,99 zł694,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Fargo w jodełkęPromocja

Stolik Fargo w jodełkę

-30%
589,00 zł414,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Fargo w jodełkęPromocja

Szafka RTV Fargo w jodełkę

-29%
589,00 zł419,00 zł
Wysyłka za dni
Witryna Fargo w jodełkePromocja

Witryna Fargo w jodełke

-29%
759,00 zł539,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Fargo w jodełkęPromocja

Komoda Fargo w jodełkę

-30%
639,00 zł449,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Fargo duża w jodełkęPromocja

Komoda Fargo duża w jodełkę

-29%
829,00 zł585,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Fargo wysoka w jodełkęPromocja

Komoda Fargo wysoka w jodełkę

-29%
849,00 zł599,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Fargo z szufladami w jodełkęPromocja

Komoda Fargo z szufladami w jodełkę

-30%
739,00 zł519,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Colva

Stolik kawowy Colva

-15%
1 359,00 zł1 149,00 zł
Wysyłka za dni
Biurko Colva

Biurko Colva

-15%
1 299,00 zł1 099,00 zł
Wysyłka za dni
Regał Colva

Regał Colva

-15%
1 889,00 zł1 599,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Naomi 4 szuflady

Komoda Naomi 4 szuflady

-15%
1 179,00 zł999,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Naomi 3 szuflady

Komoda Naomi 3 szuflady

-15%
1 529,00 zł1 299,00 zł
Wysyłka za dni
Konsola Naomi

Konsola Naomi

-16%
1 149,00 zł969,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Colva

Szafka RTV Colva

-16%
1 419,00 zł1 199,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Naomi

Szafka nocna Naomi

-16%
559,00 zł469,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Colva

Szafka nocna Colva

-16%
509,00 zł429,00 zł
Wysyłka za dni
Regał Naomi

Regał Naomi

-15%
1 999,00 zł1 699,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Adre dąb wotan/czarny

Stolik kawowy Adre dąb wotan/czarny

-10%
359,00 zł323,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Nihala dąb artisan/ czarny

Stolik kawowy Nihala dąb artisan/ czarny

-10%
779,00 zł699,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Afir czarny

Stolik kawowy Afir czarny

-11%
539,00 zł479,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Harbin szary/ czarny

Stolik kawowy Harbin szary/ czarny

-10%
659,00 zł593,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Delicious ryflowany biały złote nogi

Stolik Delicious ryflowany biały złote nogi

-30%
809,00 zł569,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Delicious ryflowany czarny złote nogi

Stolik Delicious ryflowany czarny złote nogi

-30%
809,00 zł569,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Delicious ryflowany szary złote nogi

Stolik Delicious ryflowany szary złote nogi

-30%
809,00 zł569,00 zł
Wysyłka za dni
Toaletka Delicious ryflowana biała złote nogi

Toaletka Delicious ryflowana biała złote nogi

-30%
779,00 zł549,00 zł
Wysyłka za dni
Toaletka Delicious ryflowana czarna złote nogi

Toaletka Delicious ryflowana czarna złote nogi

-30%
779,00 zł549,00 zł
Wysyłka za dni
Toaletka Delicious ryflowana szara złote nogi

Toaletka Delicious ryflowana szara złote nogi

-30%
779,00 zł549,00 zł
Wysyłka za dni
Półka 150cm Adre dąb wotan/ czarny

Półka 150cm Adre dąb wotan/ czarny

-10%
221,99 zł199,00 zł
Wysyłka za dni
Półka 180cm Adre dąb wotan/ czarny

Półka 180cm Adre dąb wotan/ czarny

-10%
232,99 zł209,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda szeroka Nihala dąb artisan/

Komoda szeroka Nihala dąb artisan/

-10%
1 499,00 zł1 349,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda z szufladami Nihala dąb artisan/

Komoda z szufladami Nihala dąb artisan/

-10%
1 179,00 zł1 059,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda wysoka Nihala dąb artisan/ czarna

Komoda wysoka Nihala dąb artisan/ czarna

-10%
1 699,00 zł1 529,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda szeroka Adre dąb wotan/ czarna

Komoda szeroka Adre dąb wotan/ czarna

-10%
958,99 zł859,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda wąska Adre dąb wotan/ czarna

Komoda wąska Adre dąb wotan/ czarna

-10%
908,99 zł816,00 zł
Wysyłka za dni
Witryna wąska Adre dąb wotan/ czarna

Witryna wąska Adre dąb wotan/ czarna

-10%
1 049,01 zł939,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda szeroka Afir czarna

Komoda szeroka Afir czarna

-10%
1 179,00 zł1 059,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda wysoka Afir czarna

Komoda wysoka Afir czarna

-10%
1 179,00 zł1 059,00 zł
Wysyłka za dni
Witryna wąska Harbin szara/czarna

Witryna wąska Harbin szara/czarna

-10%
1 039,01 zł933,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda wysoka Harbin szara/czarna

Komoda wysoka Harbin szara/czarna

-10%
1 109,00 zł999,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda szeroka Harbin szara/czarna

Komoda szeroka Harbin szara/czarna

-10%
1 179,00 zł1 059,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious wysoka ryflowana biała złote nogi

Komoda Delicious wysoka ryflowana biała złote nogi

-29%
1 249,00 zł889,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious wysoka ryflowana czarna złote nogi

Komoda Delicious wysoka ryflowana czarna złote nogi

-29%
1 249,00 zł889,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious wysoka ryflowana szara złote nogi

Komoda Delicious wysoka ryflowana szara złote nogi

-29%
1 249,00 zł889,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious ryflowana biała złote nogi

Komoda Delicious ryflowana biała złote nogi

-29%
1 039,01 zł736,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious ryflowana czarna złote nogi

Komoda Delicious ryflowana czarna złote nogi

-29%
1 039,01 zł736,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious ryflowana szara złote nogi

Komoda Delicious ryflowana szara złote nogi

-29%
1 039,01 zł736,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious duża ryflowana biała/ złote nogi

Komoda Delicious duża ryflowana biała/ złote nogi

-29%
1 429,00 zł1 018,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious duża ryflowana czarna/ złote nogi

Komoda Delicious duża ryflowana czarna/ złote nogi

-29%
1 429,00 zł1 018,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Delicious duża ryflowana szara / złote nogi

Komoda Delicious duża ryflowana szara / złote nogi

-29%
1 429,00 zł1 018,00 zł
Wysyłka za dni
Witryna wąska Afir czarna

Witryna wąska Afir czarna

-10%
1 059,01 zł949,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka  RTV Harbin szara/czarna

Szafka RTV Harbin szara/czarna

-10%
918,99 zł828,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Delicious ryflowana biała/ złote nogi

Szafka RTV Delicious ryflowana biała/ złote nogi

-30%
878,99 zł619,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Delicious ryflowana czarna/ złote nogi

Szafka RTV Delicious ryflowana czarna/ złote nogi

-30%
878,99 zł619,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Delicious ryflowana szara/ złote nogi

Szafka RTV Delicious ryflowana szara/ złote nogi

-30%
878,99 zł619,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Delicious ryflowana biała złote nogi

Szafka nocna Delicious ryflowana biała złote nogi

-30%
449,00 zł314,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka nocna Delicious ryflowana czarna złote nogi

Szafka nocna Delicious ryflowana czarna złote nogi

-30%
449,00 zł314,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Afir czarna 180cm

Szafka RTV Afir czarna 180cm

-11%
928,99 zł829,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Nihala dąb artisan/ czarna

Szafka RTV Nihala dąb artisan/ czarna

-10%
1 069,01 zł959,00 zł
Wysyłka za dni
Szafa Nihala dąb artisan/ czarna

Szafa Nihala dąb artisan/ czarna

-10%
2 108,99 zł1 899,00 zł
Wysyłka za dni
Szafa Adre dąb wotan/ czarna

Szafa Adre dąb wotan/ czarna

-10%
1 629,00 zł1 459,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV 200cm Adre dąb wotan/ czarna

Szafka RTV 200cm Adre dąb wotan/ czarna

-10%
1 059,01 zł949,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV 180cm Adre dąb wotan/ czarna

Szafka RTV 180cm Adre dąb wotan/ czarna

-10%
2 059,00 zł1 849,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV 150cm Adre dąb wotan/ czarna

Szafka RTV 150cm Adre dąb wotan/ czarna

-11%
729,00 zł649,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV 180cm Adre dąb wotan/ czarna

Szafka RTV 180cm Adre dąb wotan/ czarna

-11%
809,00 zł723,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Tanga duża z szufladami

Komoda Tanga duża z szufladami

-28%
1 159,00 zł829,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik Tanga

Stolik Tanga

-28%
599,00 zł429,00 zł
Wysyłka za dni
Szafka RTV Tanga

Szafka RTV Tanga

-29%
659,00 zł469,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Tanga duża

Komoda Tanga duża

-30%
999,01 zł699,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Tanga wysoka

Komoda Tanga wysoka

-30%
999,01 zł699,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Tanga z szufladami

Komoda Tanga z szufladami

-29%
859,00 zł609,00 zł
Wysyłka za dni
Konsola Colva naturalna

Konsola Colva naturalna

-15%
918,99 zł779,00 zł
Wysyłka za dni
Komoda Colva naturalna

Komoda Colva naturalna

-15%
1 999,00 zł1 699,00 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Colva 60cm

Stolik kawowy Colva 60cm

-15%
779,00 zł659,90 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Colva 70cm

Stolik kawowy Colva 70cm

-15%
1 059,01 zł899,90 zł
Wysyłka za dni
Stolik kawowy Colva 45cm

Stolik kawowy Colva 45cm

-15%
649,00 zł549,90 zł
Wysyłka za dni

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „Zamknij” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

Zamknij
pixel