Infolinia: 22 39 80 811

Meble Fameg Warszawa: odkryj drewniane meble w showroomie DKwadrat przy Malborskiej

2021-02-03
Meble Fameg Warszawa: odkryj drewniane meble w showroomie DKwadrat przy Malborskiej

Meble Fameg słyną z niekwestionowanej jakości i zróżnicowanego designu, który zachwyci oko zarówno fanów klasycznej elegancji, jak i miłośników nietypowych projektów w stylu nowoczesnym. Chociaż fabryka z Radomska jest znana głównie z produkcji krzeseł giętych, meble Fameg to również niezwykle solidne stoły o najróżniejszych kształtach czy wygodne tapicerowane fotele. W Warszawie niezwykłe piękno krzeseł i stołów cenionego polskiego producenta możemy odkryć w showroomie DKwadrat przy ulicy Malborskiej 41

 

Warszawa kocha Fameg, czyli królestwo mebli giętych w showroomie DKwadrat

 

Showroom DKwadrat to jedno z miejsc, do których powinniśmy koniecznie zajrzeć, jeśli szukamy w Warszawie mebli Fameg. Nietuzinkowy sklep meblowy ulokowany w postindustrialnym budynku na Malborskiej 41 jest idealnym miejscem do wybrania wymarzonego zestawu krzeseł Fameg, ulubionego fotelu czy solidnych drewnianych stołów, które będą służyć nam przez lata.

 meble fameg warszawa

Oglądaj, dotykaj, pokochaj, czyli wybierz swój zestaw Fameg w Warszawie

 

Chociaż w dzisiejszych czasach większość zakupów odbywa się przez Internet, wybierając meble Fameg warto postawić na sklepy stacjonarne, takie jak showroom DKwadrat. Tylko tam będziemy mogli na żywo docenić piękno produktów Fameg, takich jak klasyczne i nowoczesne krzesła, fotele, czy tradycyjne oraz rozkładane drewniane stoły, a wykwalifikowany zespół doradców posłuży pomocą przy wyborze rodzaju drewna, tapicerek czy kolorystyki wybranych przez nas modeli.

 

Fameg – personalizowane krzesła jedyne w swoim rodzaju             

 

Fameg to jedna z niewielu firm, które oferują tak bogatą ofertę personalizacji mebli. Wybierając krzesła czy stół Fameg możemy przebierać w dostępnych rodzajach drewna o różnorodnym wybarwieniu czy szerokiej gamy kolorystycznej tapicerek. Wybierając produkty Fameg w sklepie DKwadrat będziemy mogli korzystać z dostępnych w showroomie próbników tkanin oraz kolorów wybarwienia drewna, które pozwolą wybrać zestaw mebli Fameg idealnie dobrany do naszego wnętrza.

 meble fameg

Pokaż więcej wpisów z Luty  2021
pixel