Infolinia: 22 39 80 811

Ergonomiczna elegancja

2016-06-07
Każdy z nas marzy o wnętrzu, które stanowiłoby elegancką i nowoczesną przestrzeń o ergonomicznym charakterze. Dzisiejsze trendy wskazują, że wprowadzanie minimalistycznych, prostych i jednocześnie nieszablonowych form pozwala osiągnąć wspomniany efekt.

Jaki jest przepis na funkcjonalną elegancję? Przede wszystkim należy zdecydować się na element, który będzie wyznaczał stylistykę całego wnętrza, może to być np. wyróżniający się kolor, czy też wybrany materiał, jak np. chrom, sosna, czy też beton. Obranie określonego kierunku pozwoli utrzymać projektowaną przestrzeń w jednolitym charakterze.

Przy aranżacji z wykorzystaniem krzesła Space projektanci zdecydowali, że dominującym materiałem w urządzanym wnętrzu będzie chrom. W ten sposób powstała kompozycja złożona ze szklanego stołu Ufo opartego na solidnych chromowanych nogach oraz z krzeseł Space o polipropylenowych siedziskach oraz lekkich chromowanych podstawach. Stworzono minimalistyczny stylistyczny wyznacznik całego wnętrza. Pozostałe elementy w przestrzeni takie jak biała ceglana ściana dobrano na zasadzie kontrastu, tak by powstała ergonomiczna i elegancka powierzchnia.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2016

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe - zarówno przez nas, jak i naszych Zaufanych Partnerów. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Akceptacja tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich klikając w zakładkę „Konfiguracja zgód”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Zamknij
pixel