Infolinia: 22 39 80 811

Drewno trzymaj w ogrodzie!

2016-06-10
Nowoczesne meble, designerskie również.

Jak dobrze i ze smakiem urządzić swój ogród, zachowując przy tym wygodę i nienaganną użytkowość? Masz dość przekombinowanych pomysłów i zestawień, jak leżaki ogrodowe na tarasie, oczku wodnym czy sypialni? Wybierz designerskie meble, które prostotą oraz wysoką jakością wykonania wzbudzą podziw u każdego Twojego gościa. Postaw na drewniane arcydzieła meblarstwa z najwyższej światowej półki, które są wyznacznikiem najnowszych design’erskich trendów.

W tym sezonie w ogrodzie bezpardonowo króluje drewno i wszystko co jest z nim związane. Każda przestrzeń outdoor’owa aspirująca do zaszczytnego miana “dobrze urządzonej” powinna w swoim asortymencie zawierać coś drewnianego. Rynek mówi różnymi głosami, jedni optują za ciemnym hebanem inni za jaśniejszym drewnem tekowym lub eukaliptusowym, a jeszcze inni wolą stary dobry polski dąb. Jednak tyle ile opinii, tyle różnych gustów i guścików. A to przecież rodzi coraz to nowe wątpliwości u potencjalnego klienta.

Postaramy się zatem nieco ułatwić Ci wybór i podpowiemy co najlepiej wybrać, aby nadać Twojemu ogrodowi nowoczesny charakter, zachowując przy tym pełen komfort i nie tracąc nic z funkcjonalności.

Stół Alama oraz zestaw składanych krzeseł z podłokietnikami Catalina.
Jeśli ktokolwiek miałby obiekcje co do takiego połączenia, to można śmiało stwierdzić, że po prostu nie ma on pojęcia o dobrym ogrodowym design’nie. Każdy kto dysponuje chociaż odrobiną wiedzy w temacie trafnej aranżacji przestrzeni outdoor’owych na pewno doceni takie zestawienie i będzie wielkim orędownikiem tej kompozycji, wykonanej w całości z drzewa eukaliptusowego o pieknym kolorze. Jeśli jednak, ktoś chciałby się przyjrzeć szczegółom i dowiedzieć się co konkretnie wyróżnia krzesła Catalina i stół Alama na tle innych mebli, to spieszymy z wyjaśnieniami.

Krzesła Catalina:
-Funkcjonalność i komfort użytkowania, jakich nie spotkasz w większości innych mebli ogrodowych.
-Fenomenalny design, który ucieszy oko każdego miłośnika desgin’owego minimalizmu.
-Najwyższa jakość wykonania, zapewniająca gwarancję udanego użytkowania przez wiele sezonów.
-Podstawa, siedzisko i podłokietniki stworzone w 100% z drewna eukaliptusowego, pochodzącego z plantacji posiadających certyfikat FSC.
-Konstrukcja wzmocniona aluminiowymi elementami (zawiasy, łączenia), co umożliwia ustawienie krzesła w dowolnej pozycji, bez ryzyka utraty stabilności.
-Świetny design.
-Funkcjonalność i komfort użytkowania.
-Dobra stabilność uzyskana dzięki czterem nogom umiejscowionym dokładnie w narożnikach stołu.
-Otwór na środku stołu pozwala na zamontowanie parasola chroniącego Twoich gości przed słońcem.
-Szlachetność użytego w produkcji naturalnego drewna eukaliptusowego posiadającego certyfikat FSC ™
-Najwyższa jakość wykonania, zapewniająca gwarancję udanego użytkowania przez wiele sezonów.
-Zgrabny i przemyślany design pozwala na ugoszczenie przy tym stole nawet ośmiu osób jednocześnie.

Najważniejsze jest jednak, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to co oglądam i na czym mam spędzać długie letnie popołudnia i wieczory naprawdę mi się podoba i nie będę żałować takiego zakupu. Chociaż z drugiej strony… Czy takie meble mogą się komuś nie podobać? Według nas są one po prostu piękne. Można powiedzieć piękne do potęgi, piękne do kwadratu... D kwadratu!
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec  2016
pixel