Odkryj design wspierający walkę z wirusami - bezdotykowe dozowniki do płynu do dezynfekcji

2021-02-02
Odkryj design wspierający walkę z wirusami - bezdotykowe dozowniki do płynu do dezynfekcji

Od czasu wybuchu pandemii higiena stała się dla nas sprawą priorytetową. Strach przed zachorowaniem oraz poczucie odpowiedzialności za otoczenie sprawia, że częste mycie rąk i dezynfekcja weszły do naszej codziennej rutyny. Na szczęście w walce z wirusami możemy liczyć na silnych sprzymierzeńców.

Bezdotykowy dozownik do mydła pozwala na bezpieczne odkażenie rąk bez ryzyka przenoszenia zarazków na kolejną osobę, a atrakcyjny design urządzeń dostępnych w sklepie DKwadrat sprawia, że śmiało dopasujemy go do różnorodnych aranżacji. Przedstawiamy naszych championów w kategorii, wyjątkowe bezdotykowe dozowniki, które staną się naszymi najlepszymi przyjaciółmi w walce z niewidocznym wrogiem.

 

Elegancki dozownik bezdotykowy do salonów beauty

 

Wybór odpowiedniego dozownika bezdotykowego jest szczególnie ważny w lokalach beauty i SPA, gdzie oprócz maksymalnej higieny liczy się jego estetyczny i elegancki wygląd. Slash to funkcjonalny dozownik na płyn dezynfekcyjny z bezdotykowym mechanizmem, który w łatwy i szybki sposób odkazi nasze ręce przed zabiegami pielęgnacyjnymi. Minimalistyczna biała obudowa doskonale wtopi się w szykowne wnętrza salonów pielęgnacyjnych, a dla ich klientów będzie jasnym sygnałem, że w tym lokalu ceni się ich bezpieczeństwo i komfort (bezdotykowy dozownik mydła Slash znajdziesz tutaj).

 bezdotykowe dozowniki do mydła

Dozownik do mydła bezdotykowy – jaki model wybrać do sklepów i restauracji?

 

Dozownik do mydła bezdotykowy to jedna z najlepszych inwestycji w przypadku lokali usługowych. Trudno znaleźć urządzenie, które w większym stopniu zadba o poziom higieny i bezpieczeństwa, zarówno dla pracowników, jak i klientów sklepów i restauracji. Dla tego sektora rynku szczególnie polecamy dozownik na mydło bezdotykowy wiszący, który możemy z łatwością zamontować tuż przy wejściu do lokalu. Zasilane na baterie urządzenie do dezynfekcji Oh oprócz czułego czujnika na podczerwień posiada pojemny zbiornik o pojemności aż 1000 ml, dzięki czemu nie wymaga ciągłego uzupełniania, a mocna obudowa z tworzywa ABS sprawia, że doskonale zniesie nawet długotrwałą eksploatację (bezdotykowy dozownik na mydło Oh znajdziesz tutaj).

 

Higieniczna kuchnia, czyli bezdotykowy dozownik do mydła na baterię

 

Lokale usługowe to nie jedyne miejsca, w których przydadzą się bezdotykowe dozowniki na mydło na baterię. Inteligentne urządzenie to doskonały dodatek do nowoczesnej kuchni i łazienki. Podajnik mydła z bezdotykowym mechanizmem oznacza koniec z nieestetycznym kapaniem płynu na umywalkę oraz znienawidzonymi śladami po mydle na powierzchni dozownika. Marka Umbra wyszła naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów, stwarzając urządzenie, które zachwyca nie tylko swoimi możliwościami, ale również eleganckim opływowym kształtem. Nietuzinkowy dozownik doskonale odnajdzie się we wnętrzu nowoczesnej kuchni, łazienki czy recepcji (bezdotykowy dozownik na mydło Otto znajdziesz tutaj).

 

dozowniki do mydła bez dotykania

Pokaż więcej wpisów z Luty  2021
pixel