Infolinia: 22 39 80 811
0,00 zł
Do góry
Stół Soleilo okrągły 80cm
811,25 zł Dodaj do koszyka

Stół Soleilo okrągły 80cm

Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm
Stół Soleilo okrągły 80cm

Widok 360°
Rozmiar
W koszyku wprowadź kod:
sale20
i obniż cenę do:
649 zł
Oszczędzisz aż 162.25 zł (-20%)
Promocja ograniczona czasowo
Promocja obejmuje większość asortymentu. Sprawdź
811,25 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
811,25 zł
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
100 dni na zwrot
Masz pytanie dotyczące produktu -
Zadzwoń i zamów: tel. 22 39 80 811 (pon.-pt. 9-17)

Opis produktu

Stół Soleilo okrągły 80cm o wysokości 62,5 cm - unikalny dodatek do Twojego domu

Stół kawowy Soleilo o średnicy 80 cm i wysokości 62,5 cm to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nie tylko funkcjonalność, ale i estetykę. Jego okrągły kształt i naturalny kolor dębu sprawiają, że stanie się on niezwykle efektownym dodatkiem do każdego wnętrza. Wykonany z płyty MDF, stół jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia, a jego blat o grubości 2 cm umożliwia umieszczenie na nim wielu przedmiotów.

Stół Soleilo - funkcjonalność w nowoczesnym stylu

Stół Soleilo łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Jego unikalny kształt i naturalny kolor dębu sprawiają, że stanie się on niezwykle efektownym dodatkiem do każdego wnętrza. Wykonany z płyty MDF, stół jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia. Można go z łatwością dopasować do różnych stylów wnętrz - od skandynawskiego, przez boho, aż po nowoczesny.

Stół marki Intesi - gwarancja jakości

Stół Soleilo to produkt marki Intesi, która jest gwarancją najwyższej jakości. Wykonany z płyty MDF i pokryty okleiną przypominającą naturalne słoje drewna dębu, stół jest nie tylko estetyczny, ale i wytrzymały. Jego maksymalne obciążenie wynosi 40 kg, co pozwala na umieszczenie na nim wielu przedmiotów - od filiżanki kawy, przez książkę, aż po dekoracje.

Naturalny dąb - uniwersalność i elegancja

Stół Soleilo wykonany jest w kolorze naturalnego dębu, co nadaje mu eleganckiego i uniwersalnego charakteru. Dzięki temu idealnie wpasuje się zarówno do wnętrz w stylu skandynawskim, jak i nowoczesnym. Naturalny dąb to kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody i będzie doskonałym tłem dla wielu innych kolorów i materiałów.

Warto wiedzieć

  • Stół Soleilo to produkt marki Intesi, wykonany z płyty MDF i pokryty okleiną imitującą drewno dębu.
  • Stół o nietypowej wysokości 62,5cm sprawdzi się przede wszystkim w kawiarni lub w kąciku kawowym w domu.
  • Stół ma okrągły kształt i średnicę 80 cm, co sprawia, że jest niezwykle funkcjonalny i umożliwia umieszczenie na nim wielu przedmiotów.
  • Stół jest trwały i odporny na uszkodzenia, a jego maksymalne obciążenie wynosi 40 kg.
  • Stół jest dostępny w kolorze naturalnego dębu, który jest uniwersalny i elegancki.
  • Stół wymaga samodzielnego montażu.

Szczegóły

Producent:
Wysokość (cm):
62,5
Szerokość (cm):
80
Głębokość (cm):
80
Grubość blatu (cm):
2
Grubość nóg (cm):
37
Maksymalna wysokość dla podłokietników krzesła (cm):
60
Kształt blatu :
okrągły
Materiał:
płyta MDF
Wykończenie:
półmat
Rodzaj materiału:
płyta mdf
Materiał blatu:
płyta MDF
Rodzaj materiału blatu:
płyta MDF
Materiał podstawy:
płyta MDF
Wykończenie materiału podstawy:
półmat
Rodzaj podstawy:
1 noga
Kolor::
naturalny dąb
Rozkładany:
nie
Kolor:
naturalny
Kolor podstawy:
naturalny dąb
Kolor blatu:
naturalny dąb
Wymaga montażu:
tak
Funkcje/cechy:
dekoracyjne
,
uniwersalny
Styl:
boho
,
skandynawski
,
nowoczesny
Typ mebla:
Meble nowoczesne
,
Meble w stylu boho
Pomieszczenie:
jadalnia
,
kawiarnia
,
kuchnia
,
poczekalnia
,
restauracja
,
salon
Maksymalne obciążenie (kg):
40
Do użytku zewnętrznego:
nie
Producent:
Intesi
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie

Ocena produktu
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5 / 5
pixel