Infolinia: 22 39 80 811

Designerskie meble w warszawie? Odkryj nasz showroom w Domotece

2021-01-22
Designerskie meble w warszawie? Odkryj nasz showroom w Domotece

Poszukiwacze wyjątkowego designu z pewnością odnajdą w stolicy kilka adresów wartych swojej uwagi. Jednym z miejsc, które oferuje wyjątkowe meble w Warszawie jest showroom Dkwadrat.pl, położony w meblowym sercu Warszawy, na Targówku w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka. Zaciszną atmosferę salonu meblowego, z pewnością docenią osoby, które oprócz wyposażenia wnętrz szukają również spokojnego miejsca do przemyślenia swojej aranżacyjnej wizji. Co jeszcze znajdziemy w showroomie DKwadrat.pl?

 

Sklepy meblowe inne niż wszystkie, czyli Warszawa zaprasza do showroomów

 

Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził wielkoformatowe sklepy meblowe w Warszawie i jej okolicach, wie jak trudno tam o spokojne rozeznanie swojej aranżacyjnej drogi. Tłumy ludzi oraz nie zawsze dostępny personel często utrudniają i tak niełatwy wybór wymarzonych mebli i dodatków. Na tym tle kameralne showroomy takie jak DKwadratpl wydają się oazą spokoju i relaksu. Nasz sklep meblowy w Warszawie oferuje nie tylko niezwykle bogatą ofertę wyposażenia wnętrz oraz inspirującą ekspozycję, ale też fachową poradę ekspertów. W każdej chwili możemy również liczyć na pomoc naszych doświadczonych doradców, którzy w czasie zakupowych dylematów posłużą nam swoją wiedzą i wsparciem.

designerskie mebl warszawa

 

Designerskie meble od Dkwadrat.pl, czyli co znajdziesz w naszym sklepie meblowym w Warszawie?

 

Bajecznie bogata oferta krzeseł i foteli dostępnych w najróżniejszych wariantach materiałów i kolorów, designerskie oświetlenie i dodatki, nowoczesne stoły i stoliki, sofy, kanapy i narożniki to tylko część wyposażenia wnętrz, jakie znajdziemy w showroomie DKwadrat.pl w Warszawie. Znajdą tu coś dla siebie zarówno fani naturalnego stylu skandynawskiego, surowych wnętrz industrialnych, jak i miłośnicy pełnego szyku stylu glamour. Oprócz topowych polskich i zagranicznych producentów w sklepie DKwadrat.pl znajdziemy również produkty naszych autorskich marek oferujących m.in. wyjątkowe meble personalizowane czy inspirowane ikonami światowego designu.

meble warszawa

Pokaż więcej wpisów z Styczeń  2021
pixel